Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya lenne nekem való?

Milyen kutya lenne nekem való?

Figyelt kérdés

Keveset ugasson, legyen kisebb termetü, max. 8-10 kiló. Rövid szörü. Lehetöleg ne nagyon hulljon a szöre.

Ne legyen túl aktív.

Inkább lustálkodó, csendes fajta. Az nem baj, ha nem egy okos fajta, csak ne legyen alapból beteges, mint pl. a tacskó, meg az egyéb hosszú hátú, rövid lábú kutyák.


2023. febr. 7. 14:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
26%

Mopsz a legaranyosabb természetű, de hullik a szőre és érzékeny, vagyis lehetnek betegségei.

Francia és angol bulldog hasonló, de akaratosabb, harciasabb természet.

Én mopszit ajánlom, annyi, hogy heti 2* furminatorral átkeféled, meg egészséges táppal eteted.

2023. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
98%
#11 az egészséges táptól még előreeshet a szeme és levegőt ugyanúgy nem fog kapni szerencsétlen…
2023. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%

Az általad leírt kutyát menhelyről vagy alapítványtól tudsz csak hozni! Ja, és persze, az ilyen tulajdonságú kutyák már mind idősek.

Én is egy nyugodt, nem túl aktív, problémamentes kutyát akartam. Mondtam a menhelyen a gondozónak, milyen kutyát szeretnék. Volt is ilyen!

Egy 7 éves hosszúszőrű tacskókeverék!

Lényegében, szinte egész nap feküdt még aludt. Maximum akkor volt aktívabb kissé, mikor valamelyikőnk hazaért és örömében ugatott.

2023. febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
36%

Menhelyről hozz ki kutyát.

VAGY!

Bichon frisé (nem hullik a szőre)

Toy uszkár

Mopsz, Francia bulldog

Máltai selyemkutya

Ha esetleg nem "túl nagy" akkor újfundlandi, tényleg nem ugat😁

2023. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
95%

14

Az uszkár nagyon aktív fajta, és kicsit ugatós is, azt nem ajánlanám. :)

2023. febr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
44%
Igaz, de nem hullik a szőre.
2023. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!