Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ez? Nem beteges már?

Miért van ez? Nem beteges már?

Figyelt kérdés

Vannak akik szeretnek engem és én is őket, nem vagyok egyedül mégis egy különös, önző módon ragaszkodom a kutyámhoz. Röviden: sokszor attól félek hogy valakit megszeret, mi több jobban szeret nálam! Egyik ilyen h*lye rémgondolatom hogy valamilyen módon elvesztjük egymást (elég lehetetlen, egy második árnyék kb), és őt befogják, befogadják és ő megszokik ott és jól érzi mgaát és boldog lesz. Ez onnan jött hogy szoktam nézegetni a menhelyi kutyákat. Ha ez eszembe jut akkor a nem létező szőr feláll a hátamon... De egyszerűen a víz kiver, undorodom a gondolattól....

Természetesen nem ezen agyalok folyton csak néha eszembe jut! És ami érdekes hogy még csak nem is szoktam vele álmodni vagy ilyesmi. Kétszer álmodtam vele amikor kialakult a tökéletes kötődés (kellett hozzá pár év pedig mindig szerettem). De akkor is azt hogy elveszett mi meg kerestük és minden ház hátuljában volt egy ugyanolyan kutya mint ő... Vagy pedig hogy megy el, távolodik nekem pedig nincs hangom akárhogy erőlködök, nem hall meg, ezért nem jön vissza... Hát álmodtam én már rondát de hogy olyan sz*rul nem éreztem magam soha az biztos xD Komolyan semmi bajom az életben de ezt furcsának tartom és nem értem. Ott van pl a macskám. Pont ugyanúgy szeretem de eszembe sem jut ilyen. Valahogy a macskánál nem zavar, bennem van hogy nem olyan mint egy kutya.

Amúgy nem kell félteni a kutyát nem aranykalitkában őrzöm, normális élete van, ezeket csak az agyamban gondolom, különben is egygazdás (van eszem magamhoz illőt választani), ha erőszakolnám sem barátkozna akárkivel.

Aki csak le akarna hurrogni az inkább takarítsa meg magának az időt hogy továbbmegy... :)


2010. okt. 4. 23:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
74%
Valamilyen szinten értető. Abnormálisnak nem nevezném semmiképp. Viszont azért ne "őrülj bele" annyira a kutyába, mert sajnos az ő életük véges, és általában rövidebb, mint a miénk. :( És ne sajátítsd ki ennyire. Hadd tudjon örülni másnak is szegényke.
2010. okt. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő a dajmonod.
2010. okt. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Állatok között nőttem fel. A halálukat megtanultam feldolgozni. Ettől nem félek.

Hát talán egy dobermannt nem kell ahhoz kisajátítani hogy egygazdás legyen. :D Nem túlzottan izgatják mások. Kutyák sokkal jobban. Imád velük jásztani meg dolgozni és enni xD

2010. okt. 4. 23:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

igen, ez beteges picit. de érthető is.

nekem csak ez fura: "és őt befogják, befogadják és ő megszokik ott és jól érzi mgaát és boldog lesz."

ha nekem mondjuk elszökne a kutyám, vagy ilyesmi, akkor inkább az a gondolat nyugtatna meg, hogy boldog valaki mással. az jobban földrevinne lelkileg, ha azt gondolnám, hogy most nincs jó helyen, és nem boldog.

2010. okt. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy önző vagyok de egyszerűen nem tudnám felfogni hogy ő mással is ugyanúgy tud élni mint velem hisz akkor nem jelenett semmit amit mi éltünk... De ilyen elég nagy valószínűséggel sosem lesz mert nem szándékszik elmenni én meg vigyázok rá. :)
2010. okt. 4. 23:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elég gyakran álmodom a kutyámmal:).
2010. okt. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én meg érdekes módon általában ilyen érthetetlen történésekről álmodok és nem azokról akiket szeretek.
2010. okt. 5. 00:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mint a szerelemben a féltékenység.

De ide is illik ez az idézet:


"A szerelem csak a magunk szerelme - s talán ez a nagysága.De nem valljuk be - s ez a nyomorúsága."

(Paul Gérlady)

2010. okt. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nem szégyenlem...
2010. okt. 5. 00:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Kár.

Mert akkor tudnál tenni ellene.

Így meg csak kuksolsz a magad ásta verem mélyén.

2010. okt. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!