Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foghúzás altatásban kutyánál?

Foghúzás altatásban kutyánál?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva 11 éves kutyámnak komoly gondjai akadtak a hátsó fogaival. Mikor vittük orvoshoz mondta, hogy egyet húzni kell, egyről meg talán le tudja csiszolni a fogkövet. Ott ijedtem meg, hogy altatásban. Azt mondta előtte mindent megnézünk: uh, teljes labor. Mondjuk ez a minimum szerintem, de hála az égnek neki is.

Azt is mondta, hogy ne nézzem azt, hogy 11 éves, mert csak megijeszt, azért van előtte a sok vizsgálat, hogy lássa altatható e, és csak teljes biztonságban végzi az ellátást. Én rettenetesen izgulok, és félek, és nem tudok elvonatkoztatni a korától.

Mondta, hogyha így hagyjuk akár góc meg ilyen hasonló sokkal veszélyesebb dolgok is kialakulhatnak.

Valakinek van tapasztalata?

Köszönöm


2023. febr. 15. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb pont így volt, 11 éves kutya, két fogát szedték ki, volt szív uh + vérvizsgálat, előbbiből kiderült, hogy van egy enyhe probléma, amire figyelni kell, de nem kell még rá gyógyszer.

Felébredt a műtét után és túlélte :) Pár napig csak pépeset ehetett.

Nemrég megint altatni kellett, 12 évesen, más miatt, azt is túlélte, él és virul.

2023. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj ez nagyon megnyugtató😊köszönöm a kommentet, remélem még sokáig együtt lehettek ti is! 🙂
2023. febr. 15. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Öreg kutyusomnak is volt ilyenre szüksége, nem volt semmi gond. :) Ő akkor már 13 éves volt.
2023. febr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!