Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van aki 4 bölcsességfogát...

Van aki 4 bölcsességfogát egyszerre vetette ki altatásban?

Figyelt kérdés

Mind a 4 bölcsességfogamat el kell távolítani, ezért egy alkalommal altatásban szeretném letudni ezt.

Aki vetette már ki így a fogait, tudna Pesten ilyen klinikát ajánlani? És hogy mik voltak a tapasztalatai a műtét után?



2018. okt. 2. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy így szeretnéd? Műtét után így mindkét oldalon fájni fog, nem lesz olyan oldal, amin aludni tudnál pl.
2018. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, mert jártam már több orvosnál és annyira közel van az ideg és rosszul helyezkednek az alsó bölcsességfogaim, vízszintesen fekve, félig kinőve, hogy a szájsebész egy alkalommal csak egyet akart érzéstelenítéssel kivenni nekem, és azt mondta hogy egy-másfél óra egy fog kivétele. A Mária utcai szájsebészeten viszont altatásban nem vállaltak, ezért most magánklinikát keresek.
2018. okt. 2. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem munkatársamnak volt olyan, hogy a teljes felső fogsorát ki kellett szedni.

Elvileg egy orvos max két fogat húzhat, na hát nála nem volt gond, mert kikapott rögtön vagy 4-et..

Nyikvan ez magánban volt és sima fog.

2018. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is vízszinteses nőttek az alsók, maszek doki műtötte, ránézésre ő is azt mondta, hogy egy óra minimum lesz a műtét, mert olyan helyzetben állnak, aztán mégis megvolt 25 perc alatt varrással együtt.

Egyesével műtötte, különben nem tudtam volna enni utána, és én is így szerettem volna. Szájsebészeten pl kiszedték volna egyszerre, amit nem akartam.

2018. okt. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelen. Nem volt semmilyen fajdalmam, tudtam rendesen enni. Par napig dagadt volt az arcom.
2018. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!