Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktathatom össze őket?...

Hogy szoktathatom össze őket? Beleszerettem egy menhelyi kutyába. Most lesz pénteken ivartalanítva utána ha rendbe jöhet el is lehet hozni majd.

Figyelt kérdés
van egy 11 hónapos kan amstaff blökim. Ő a család kis hercege de arra gondoltam jót tenne neki ha nem lenne egyedül amikor dolgozunk. Barátságos a kutyákkal nem agresszív.Herélve van. Mielőtt el hozzuk van lehetőség arra hogy egy szabad területen barátkozzanak. Amit kinéztünk egy tacsi keverék kislány kutya. A kutya iskolában is a tacsikkal különös barátság van imádja őket :) mennyire lesz féltékeny? ha szabad területen ahol ő is idegen jól viselkednek akkor elhozhatom? itthon mire figyeljek az első napokban?
2010. okt. 5. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! először is nagyon örülök,hogy a menhelyes kutyus mellett döntöttél!nyugodtan hozzátok el,semmi gond nem lesz,főleg mert a tietek fiú /volt/,de az ösztön megmarad,és nagyon fogja szeretnia kislányt.talán a tacsi lány lesz kicsit bizalmatlanabb,de ő is szeretni fogja a tietekét.amikor összeengeditek őket,csak ketten legyenek,két kutya,ne több.és ne ílyedj meg,bármi történik,nem okoznak kárt egymásban semmiképp,max a kislány hanyatt fekszik"behódol",jól összeszagolgatják-nyalogatják egymást,és kész a szerelem!

mi egy roti-am.buldog keverék nagy kutyához hoztunk egy menhelyest,semmi gond azóta sem, imádják egymást,pedig a nagy az kint van,a menhelyes meg bent a lakásban,de napközben közös a program.sok sikert!!!

2010. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

oké :) Nálunk éjjel mindkettő bent lehet majd :)

szép nagy ház van az udvaron de még senki nem használja hátha ketten jobb lesz nekik, mivel pici a kinézett kutyus a kajában nem lesz gond max majd az oltások árával.

Nekem már meg van a szerelem. de mióta kitaláltam hogy kap egy barátot a kutyink azóta nem jó kisfiú... most is rosszalkodik...

2010. okt. 5. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:

első válaszolónak: a kint élő kutyával az nem fair, ha van két kutyád és az egyik a lakásban lakik a másik meg kint él! vagy mindkettő bent vagy mindkettő kint! gondolj bele, a gyerekedet se választod választanád igy szét!


kérdezőnek: elöször ajánlatos párszor találkozni a két kutyának mielött hazavinnétek,/lehetőleg sétáltatás alkalmával/ hogy mikor hazaviszitek, már egymáshoz szokjanak.

2010. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!