Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor hogy van? (kutyaiskola)

Ilyenkor hogy van? (kutyaiskola)

Figyelt kérdés

Ha valakinek több kutyája van és mindegyikkel szeretne járni? Értelemszerűen egy tanfolyamra egyszerre csak egy kutyával tudsz menni hogy rendesen megtanulja. De vannak a klubfoglalkozások is. Ha mindegyiket szeretném hordani oda akkor is ugyanazt a havidíjat kell fizetni vagy többet?

Illetve mi van akkor ha az egyik kutyám abban az iskolába kedvezményre jogosult a másik viszont nem teljesen, de mingegyiket vinném? Akkor melyik díjszabás érvényesül? :D


2010. okt. 5. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem érdemes lenne felhívnod a kutyaiskolát felhívnod, és megbeszélni velük, mert mi ezt nem fogjuk tudni megmondani.
2010. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fel fogom hívni amint lesz rá alkalmam csak kiváncsi vagyok máshol ez hogy megy. Csak van itt más is aki kutyaiskolába viszi a kutyáit vagy olyan barátai vannak:)
2010. okt. 5. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 3 kutyával járok, a havidijam ugyanannyi mintha egy lenne. Felváltva dolgozom velük. De minden kutyaiskolának külön rendje van
2010. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, erre gondoltam, köszi. :) Szerintem nem lehet nagy eltérés de majd megtudom .
2010. okt. 5. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!