Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Ilyenkor mit lehet tenni? Feljelenthetem az állatvédőknél?

Figyelt kérdés

A szomszédomban egy 4 tagú család lakik.

A szülők szinte a nap minden órájában dolgoznak. Az apjuk pontosan nem tudom mi, de az anya az állatorvos.

Van egy iker lányuk. A lányok olyan 18-19 évesek lehetnek, tavaly végeztek.

Nagyon állatbolond család, ez meg is nyilvánul. Van 4 lovuk, 3 kutyájuk, nem tudom hány macskájuk és egy csak több lesz mert az utcáról is mindig fogadnak be. Most egy kiskutyát vettek magukhoz. A szülők semmit nem foglalkoznak az állatokkal, az összes otthoni állatot a két lány gondozza.

Ez nekem nagyon durva.

Valamit kéne tenni ez ellen. Feljelenteni a szülőket a gyámügynél és az állatvédőknél, vagy valamit. Nem?


2011. szept. 29. 12:06
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D

feljelenteni azért, mert két 18-19 éves lány gondoz(hat) lovakat meg kutyákat?...:D:D:D


tudod, én mit nem adnék ezért???:D


ha nem korbáccsal kényszerítik őket, hagyd.:)


szerintem a lányok szívesen csinálják, de kérdezd meg őket...

2011. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne? 2 18-19 éves tökéletesen el tud látni ennyi állatot
2011. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémádat. Rosszul látják el az állatokat, vagy a lányokat vasvillával kényszerítik rabszolgamunkára?
2011. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod feljelenteni?

A lányok panaszkodnak azért, mert nekik kell csak foglalkozniuk az állatokkal? Ha nem, és élvezettel csinálják ,hogy olyan sok állatot gondoznak akkor miért akarod feljelenteni? A szülők ráérnek vagy sokat dolgoznak?

2011. szept. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Gyámügynél? 18-19 éves emberek miatt...

Lol bazzeg! :D :D :D

2011. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Írtam hogy a szülők mindig dolgoznak, nem is érnek rá, de az mégis sok, hogy ennyi állattal két lány foglalkozzon. Nagyon nem értek az állatokhoz, de azt látom, hogy mikor a kutyákkal játszanak vagy a lovakat gondozzák, akkor mindig nagyon kedvesek és szerintem értenek is hozzá. De azt nem tudom,hogy a szülők kötelezik e ezt vagy önszántukból. De még ha önszántukból csinálnák, akkor is sok lenne, inkább tanulni kéne nekik, de nem mentek fősulira. Az egyik lány még nyáron azt mondta hogy egy évet itthon lesznek, utána mennek, de ez szerintem nagyon nagy hülyeség.
2011. szept. 29. 12:12
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

18-19éves emberek felnőttek,milyen gyámügyről beszélsz?

ha rendesen el vannak látva az állatok,akkor miért kéne feljelenteni őket?!

ha nekik nem teher ennyi állatot gondozni,akkor csinálják csak..nem a te dolgod.gondolom ha az lenne akkor nem tartanának ennyi állatot...

2011. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

1. neked semmi közöd ahhoz,hogy hülyeség-e ha egy évig otthon vannak

2.18-19 évesen kétszer ennyi állatot is el tudnánaklátni. Már 16 évesen is tudnák.

3.foglalkoznak velük, az állatok nincsenek elhanyagolva,mi a csudát jelentenél rajtuK?

2011. szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ők eltudják dönteni,hogy tanulnak -e vagy nem.

Ha nem kényszerítik márpedig nem hiszem, mert azt írtad, hogy boldognak tűnnek mikor gondozzák az állatokat. Akkor szerintem önszántukból csinálják.

2011. szept. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Ti nem értetek meg engem...
2011. szept. 29. 12:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!