Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek tudnám adni a kutyát?...

Kinek tudnám adni a kutyát? Úgy mentettem, de nagyon vad, örjöng utcán és a meglévő kutyához is túl erős.

Figyelt kérdés

Nagyon akaratos , gazdát kisajátító kutyáról van szó. Utcán minden felzabál, örjöng és közben harap is mindent amit ér.

Egyedül maradtam rájuk. A régi kutyával semmi gond, de az ideiglenessel annál inkább. Ha nem vagyok itthon, àt kell rendezni a lakást, mert mindent tönkre tett. Adnám én másnak tovább, akinek van ideje rá ezt a sok rosszat kinevelni, de senkit nem találok. Legszívesebben eret vàgnék, annyira idegesít. Sétálni is utálok már velük, miatta. Egyáltalán nem kell ez a kutya. Egy kutyának lenne való, egész nap vele foglalkozva. Nekem Egyedül nagyon sok. Menhely biztos nem fogadja be. Összes azt mondja ,hogy tele vannak. Hirdettem, de még sehol senki, csak átverős volt.


2023. febr. 21. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
97%
Pedig csak menhelyen tudsz próbálkozni, illetve hirdetheted tovább.
2023. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
98%

Honnan veszed, hogy nem fogadja? Tessék szépen rájuk írni! Nem egyre, hanem 20-ra!

Ha más nincs, nem viszed sétálni. Nem fog belehalni.

2023. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 A kérdező kommentje:
Meddig? Míg tönkre nem megyek ?
2023. febr. 21. 17:34
 4/77 anonim ***** válasza:
89%
De minek viszed akkor sétálni?
2023. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 A kérdező kommentje:
Sétálni kell mert wcre kell mennie. Hagyjam itthon egyedül, amíg a másikkal csavargok? Mert azzal lehet és hiányoznak a normális, nyugodt séták.
2023. febr. 21. 17:35
 6/77 A kérdező kommentje:
Nincs udvarom, hova wc-zen?
2023. febr. 21. 17:35
 7/77 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld meg nevelni. Vagy menhely, vagy hirdeted tovább. Más nincs.
2023. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
62%
Ja, hogy panelba vittél idegen kutyát? Hát sejthetted volna, hogy baj lesz. Falura kell hirdetni, kertes házba, nincsenek ottani rokonaid? Valamint továbbra is...menhelyek.
2023. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 A kérdező kommentje:
Van rokonom, nekik van kutyájuk. Menhelyen mind írják hogy tele vannak. Mit csináljak? Ne jöjjek haza vagy öljem meg magam miatta merr ennyire rossz így az élet?
2023. febr. 21. 17:42
 10/77 anonim ***** válasza:
90%
Írj meg másik mehelynek
2023. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!