Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen profitáló állatos...

Milyen profitáló állatos szakmák vannak?

Figyelt kérdés

Állatos szakmák érdekelnek, mert ez talán az egyetlen irány amit szívvel-lélekkel tudnám csinálni. Az állatorvos sajnos kilővel, a kémiával hadi lábon állok :(. Most amit legutóbb néztem, az a kineológia, ami elvileg kutyákkal foglalkozik. Ha valaki tud erről bővebben, azt szívesen meghallgatom. Illetve minden más ajánlatot is. Köszönöm előre is!

18/ L



2023. febr. 22. 09:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az asszisztens képzést már néztem és szeretném is elvégezni. Ez a panzió üzemeltetés is nagyon jó ötlet, csak ahogy az utolsó hozzá szóló is írta, mindenben rengeteg időt és pénzt kell belefektetni. Sajnos tudom, hogy állat szeretetből nem lehet megélni.

A legvalószíbűbb szerintem az lesz, ha a fent leírtak közül mellékállásba vállalok😊.

2023. febr. 23. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!