Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy hülye a kérdés...

Lehet, hogy hülye a kérdés de: Mi az a klikker? és hogyan kell alkalmazni? Mire jó?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat tudom, hogy buta kérdés :)
2010. okt. 5. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
2010. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a linket. Nagyon nem tudtam meg belőle semmit de nem baj nagyon köszi:)
2010. okt. 5. 17:24
 3/10 anonim ***** válasza:
:o) A klikker egy olyan eszköz,amivel meg tudod tanítani a kutyádat különféle dolgokra.A kutya összeköti a klikker hangját egy bizonyos dologgal.Nem tudom értelmesebben leírni.Amúgy a neten sok ilyen oldal és videó is van,ahol ezt bemutatják.Első voltam.
2010. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=VbUK62M7h0M itt van például egy videó...
2010. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor most próbáld elolvasni, és értelmezni is. Szinte mindent összeszedtek ezen az oldalon, és a legjobb hazai klikker tréner szerkeszti. Ha ebből nem tudtál meg eleget, az nem az oldalt minősíti :)


De itt egy rövidebb: [link]


Mindenesetre ne kezdj klikkerezni, ha egy hosszabb szöveg elolvasása és megrtése gondot okoz.

2010. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszokat:)

Oké nem az oldal a hibás de olyan angy probléma, hogy nem értettem meg????

na hagyjuk nem bántásból írtam csak nekem is vannak érzéseim

2010. okt. 5. 17:31
 7/10 A kérdező kommentje:
csakkitti megértettem köszi a linket :)))
2010. okt. 5. 17:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem az a probléma, hogy nem értetted meg, hanem hogy nem olvastad el :) Ha elolvasnád, megértenéd :)
2010. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elolvastam, de mindegy csak vita lenne ebből
2010. okt. 5. 18:19
 10/10 hell-ikon ***** válasza:

A mai klikkereket ugyan nem ismerem, de olyan 15 éve volt forgalomba gyerekek számára ilyen játék. (a működési elv gondolom hasonló lehet)

Fix alaphoz rögzített, rugalmas fémlemez, ami egy ponton picit meg volt törve. Ha ezt a lemezt megnyomta a kiskölyök akkor kattant egyet ill. felengedés után még egyet.

A tanárok utálták ha órán ne adj isten előkerült.:D

2010. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!