Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen számotokra először is...

Milyen számotokra először is vagy utólag vicces, mókás helyzet történt a kutyával?

Figyelt kérdés
Abból fogant a kérdés, hogy közepes testű őméltósága az ágyamon szunyált háton kiterülve, én meg le akartam ülni a helyemre az ágy végénél, hogy folytassam a netezést. Szólok neki, meg sem mozdul. Szólok neki még néhányszor, továbbra is játssza a halottat. Oké. Hát akkor hátsó lábait felemelem, majd arrébb teszem kicsit, hogy odaférjek. Így sikerült a jelenlegi helyzet, hogy sikerült leülnöm, ölemben a gépemmel, és az ölem egy részén ott a kutya egyik lába, a másik az oldalamhoz nyomódik. Továbbra is kiterülve van, se kép, se hang, néha-néha horkol.
2023. febr. 23. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
ok
2023. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

A kutyam egyik seta alkalmaval bekapott valamit a szajaba. Nem igazan szokott felenni semmit, de a kornyeken sajnos mostanaban elkezdtek az utcan kiszorni mergezett husokat (mar gozerovel keresik a hatosagok az illetot, szerencsere foglalkoznak vele), na szoval megijedtem.

Azonnal “raugrottam” a kutyara, es kiszedtem a szajabol azt a valamit....ami amugy egy darab szar volt. Csak azt remelem, hogy kutyaszar es nem emberi, mert meg ahhoz is szivesebben nyulok. 😂

Hazaig nevettem magamon es kozben hanytam majdnem el magam, mert szaros volt a kezem es alig vartam, hogy megmossam.

De figyelj, felelos gazda vagyok, nem hagytam, hogy megegye. Fel siker 😆

2023. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Felújítás, hoztak konténert a törmeléknek.

A kutyám megijedt a konténeres kocsitól az udvarban és beszaladt a szobába. Az aljzatkiegyenlítő még nem kötött meg. Újra kellett simítani + anyám mehetett vele a zuhany alá, kimosni a szőréből. Én dolgoztam.

2023. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Beszélgetéskor feljött az ivartalanítás téma, mondtam, hogy már másfél éves korában ellopták a golyóit. Mire egyik barátom: Én azt hittem lány!


7 éves kutya, ismeri kölyökkora óta :D

2023. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Gyerekkoromban volt egy hosszú szőrű keverék kutyánk, ezért nyáron apám megnyírta, hogy ne legyen melege. Egy alkalommal, mikor az egyik oldalát lenyírta, felpattant, és örömében el kezdett nyargalászni, ki a nyitott kertkapun, és vissza, majd újra - nagyon mókás látvány volt a felemás sőrzetével.
2023. febr. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2 velem történt ugyan ilyen, de az biztos hogy emberszar volt. :D Ez letdi kutyásként történt velem, azóta sem nyulkálok a szájukban. :D
2023. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Étterem terasz része elé hányt, miközben sétáltunk...
2023. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Egyszer késő este értem haza, a kutyák bent voltak a házban, már aludtak. Mindig észreveszik mikor állok be a kocsival, de most nem vették észre. Mentem be az ajtón, erre mindketten rohantak oda ugatva, de úgy megijedtek tőlem, az egyik azonnal elbújt, a másik végig szaladt a nappaliban a hátsó ajtóig, közben végig hugyozott mindent... Na mondom jó házőrzők lennének, betörővel mit kezdenének. De nyilván nem azért vannak. Ez akkor bosszantó volt, de ma már vicces.


Egy másik vicces eset pedig az volt, mikor a nagyobbik kutyám le akart menni a kanapéról, a két mellső lába már a földön volt, a két hátsó még a kanapén, és úgy nyújtózott egyet, fene az ég felé közben fingott egy hatalmasat.

2023. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Andalogtunk az erdőben, majd felkapott valamit. Veszem ki a szájából: egy használt tampon volt az.
2023. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Ezek nagyon jók!

Az én sztorim:

Sétáltunk (kb egy hete) és egy iskola mellett mentünk el. Pont farsangi felvonulás volt, és a kutyám úgy meglepődött, hogy kb felugrott a nyakamba. Ez akkor kicsit ijesztő volt (megijedtem hirtelen, de utána nevettem ezen), de most már vicces. Sztem legalábbis.

2023. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!