Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panellakásban tartott csivavát...

Panellakásban tartott csivavát le kell vinni sétálni, vagy meg lehet tanítani, hogy macskaalomba wc-zen?

Figyelt kérdés

2023. febr. 25. 17:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
97%
A csivava hiába kicsi, ugyanúgy kutyaként kell kezelni, mint bármely más fajtát. Tehát igen, kell vele sétálni.
2023. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
97%
Kell vele sétálni, mert kellenek neki is a plusz ingerek, a mozgás, emellett akár alomra is szoktathatod, jól jöhet szilveszteri tűzijátékozás idején például (egyik kutyás szomszéd mesélte, hogy majdnem mellettük robbant, olyan időpontban, amikor még nem lett volna szabad).
2023. febr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%

Megérkezett instás csivava girl, hogy basszus le kell-e vinni sétálni a kutyát.

MINDEN KUTYÁT LE KELL VINNI SÉTÁLNI NAPI TÖBBSZÖR, HA PANELBAN LAKIK!

És az ilyen embereknek van kutyájuk...?

Komolyan, hova tart ez a világ!? Lassan eljutunk oda hogy a kutyának pisilnie se kell, vagy hogy az elefánt kutya méretű lesz és az bennt fog lakni a házban!?

2023. febr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
96%

Aki ilyen kérdést feltesz, annak hörcsöge SE legyen, nemhogy kutyája :(


A kutyának egyéb szükségletei is vannak, mint az ürítés - de a macskának is, btw.

2023. febr. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek 14
2023. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%
Neked ez alapján nem kellene kutyát vállalnod, ha ez eszedbe jutott. Szimplán lustaságból tanítanád erre a kiskutyát, hogy ne kelljen levinni. A kutyát nem csak wc miatt kell sétálni vinni. Mozognia is kell, nagy a mozgásigénye, kell hogy ingerek érjék a lakáson kívül stb. És mivel nem tudod kiengedni a kertedbe, így sétáltatni kell.
2023. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
86%

"És mivel nem tudod kiengedni a kertedbe, így sétáltatni kell."


Akkor is kellene, ha lenne kert, ahova ki tudja engedni.

2023. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két cica mellé lett csivava és a cicáktól eltanulta, hogy a cicaalomba pisiljen, de csak akkor, amikor nem vagyok otthon, mert ha otthon vagyok, akkor jelez, amikor ki kell mennie, ha otthon vagyok 4-5x kiviszem, 20-40 perces sétákra, de ha nem vagyok otthon, akkor sem kell tartogatnia.

Igaz, nagyon picike volt, csak 5 hetes, amikor egy ismerősöm rám sózta, mert visszamondták és a nyakán maradt és amúgy is minicsivava, 1,75kg.

2023. márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!