Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németországban bullterrier...

Németországban bullterrier típusú kutyát jogosítvánnyal lehet tartani, vagy még jogosítvánnyal sem?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sehogyan.


Das Hundeverbringungs- und -einfuhrverordnung (HundVerbrEinfVO) besagt, dass es verboten ist, die Rassen American Pitbull Terrier, Staffordshire Bull Terrier, American Staffordshire Terrier und Bull Terrier nach Deutschland einzuführen beziehungsweise dort zu halten. Das gilt auch für Kreuzungen aus diesen Rassen.

2023. febr. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
[link] - tessék - ha már a legutóbbi kérdésed után sem seikerült megkeresned.
2023. febr. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én nem tettem fel kérdést még erről… Akkor nem megyek Németországba, amúgy ezek nem normálisak, semmit nem fejlődtek ezek szerint az elmúlt 80 évben.


Nekem utcáról befogadott staffordshire bullterrier keverékem van, azért fogadtam be mert szenvedett… Ha fajtatiszta kutyát vettem volna, akkor biztos hogy szándékosan nem ilyen fajtát választok, de ezt hozta az élet.


Amúgy nem veszélyes, inkább csak az energia szintje miatt nehéz vele…


Ha még valami komoly jogosítványhoz kötnék, azt meg tudnám érteni, de hogy nem engedik be sehogysem, ez nem normális dolog. Undorító társadalom!

2023. febr. 27. 12:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy egész normális kutyafajta.Nem értem miben különbözik egy két másiktól.

Itt is a nevelés a lényeg

2023. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!