Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire lehet szőrmentes...

Mennyire lehet szőrmentes házban élni kutya mellett?

Figyelt kérdés
Imádom a kutyákat és nagyon szeretnék egy havanese kiskutyát,de nagyon félek,hogy minden tiszta szőr lesz. Nagyon rend mániás vagyok és nem szeretem se a hajat se a szőrt a padlón,ruhán. Sok ismerősömnek van kutya a házban és mindenkinek minden tiszta szőr. Rendszeresen fésülném,kozmetikàztatnám és ez mellett mindennap porszívózás,felmosás.
2023. febr. 27. 14:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
A havanese nem szőrhullató fajta, szoval semennyire nem lesz olyan. Csak minden nap fésülni kell.
2023. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
8%
Minden tiszta szőr lesz. Valamit valamiért.
2023. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Kutyafüggő. Nekünk Shih-Tzu-nk van és nem szőröz.
2023. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
#3 A Shih Tzu nem szőröz???!!! Irigyellek, remélem, ilyen látással jogsid legalább nincsen.
2023. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Nekem uszkárom van, neki egyáltalán nem hullik a szőre, úgyhogy teljesen szőrmentesen élünk. De nem ajánlom neked a fajtát, mert ők sokkal de sokkal mozgásigényesebbek mint egy havagnese.

A Bolognese-eket is nézd meg, ők olyan szőrtípusúak mint az uszkárok.

2023. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mudik, szőrtenger. De hát ez ilyen. Sokat kell takarítani és kész. :)
2023. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk az is merész, mudival lakásban. Én még hatalmas tanyán sem feltétlen tartanám, ember legyen a talpán, aki lemozgatja őket.
2023. febr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Családi ház, kutaajtó. Oda mennek, ahova akarnak. Jogos, hogy nem tartanád őkat tanyán, mivel nem számit h tanya, csaladi vagy lakas. A mudi a seggedben van. Neked, mint gazda kellmfoglalkotni vele. Es igen, ha 10szer ekkora kertem lenne (igy is 2000 nm), akkornisnnapi negy orat foglalkoznek vele, ahogy most is. :) ne is legyen mudid, ha ugy gondolod h kibaszod egy tanyára es majd ellesz valahogy. :)
2023. febr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
#8 Le kalappal! :) (Amúgy nem értem, a tanya miért jelentené a kib*szást, rokonomnál tanyán van a tenyészet, és konkrétan terelnek.)
2023. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%
Tenyeszet vagy inkabb szaporítótelep?
2023. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!