Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok tenni?

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Az utcában az út másik oldalán van egy német juhász ami mindig agresszíven megugat.. ezzel nem lenne semmi gond de amikor kint sétáltatja a gazdia teljes erőből nekem akar támadni. Persze a férfi mindig megállítja de én félek attól hogy mivan hogyha nem. Próbáltam más úton menni de az ember a házam elött sétáltatja a kutyát. Mit tehetek hogy megelőzzem a kutya támadást?

2023. febr. 27. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A gazdája figyel rá, szóval nem hiszem hogy baj lenne, de megértem hogy ez neked rossz Esetleg barátkozzatok össze a kutyával, kérd meg a gazdáját, hogy segítsen ebben.
2023. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Mindig pont akkor sétáltatja, amikor te mész valahová, vagy hazaérkezel? Gondolom nem, csak néha összefuttok. Gondolom nem a kaputok előtt álldogálnak, vagy nem ott 5 méteren föl-le sétáltatja, hanem mennek valamelyik irányba. Ha pont akkor érsz oda várj 30 másodpercet, amíg arrébb sétálnak - gondolom a pasi ilyenkor elmegy a kutyával másik irányba, nem? Vagy ott áll a kaputok előtt az őrjöngő kutyával és várja, hogy odaérj? Vagy hogy kell ezt elképzelni?
2023. febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tanácsolom, hogy beszélgess a gazdával. Esetleg akkor elmeséli azt is, miért ilyen a kutya, lehet, hogy mentették, vagy épp kamasz, és tele van energiával. Az mindenképpen jó pont, hogy sétáltatja. Sokszor ha egy kutya látja, hogy a gazdája jóban van valakivel, akkor nyit a másik ember felé is.
2023. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Havekodj össze a kutyával, gazdával, de előttem leirták :).
2023. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!