Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet igy valami bajom?

Lehet igy valami bajom?

Figyelt kérdés

Megharapott egy kobor kutya, mikor megakartam simogatni, felosnek tunt egyébként, de ketlem hogy be volt oltva hiszen kobor volt. De nem is mondanam harapasnak, fognyom nincs, de piros lett, inkabb azt mondtanam felkarcolhatta a fogaval. Nyilt seb, vérzés egyaltalan nincs, bőr folytonosság nem szakadt. Kezet mostam ezután, 70%os alkohollal fertőtlenítettem. Ugye így nem lehet elkapni veszettséget? Azt hallottam MO-n amúgy is ritka és evek ota nem is volt.. csak nagyon felek mivel panikbeteg vagyok. Kerlek nyugtassatok meg hogy nem lesz baj így.

18/L



2023. márc. 2. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy lenne ettől bármi bajod. De, ha a sérülés környékén nem múlik el a pirosság pár napon belül, akkor menj orvoshoz.
2023. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Hat te jo hulye vagy, mar ne haragudj. Nem simogatunk random kutyakat basszus, anyad nem tanitott erre meg? :D


Amugy igy talan nem lesz gond, mert nem verzett. De legkozelebb legyen mar tobb eszed.

2023. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Vérrel kellett volna kavarodni a kutya nyálának, hogy veszett legyél és akkor se biztos, hogy elkapod.
2023. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha elindul a csík akkor azért húzzál orvoshoz.
2023. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem gondolom, hogy ennyitől bajod lesz, de ettől függetlenül ne simogass idegen kutyákat, mert veszélyes lehet.
2023. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem lesz bajod, viszont idegen kutyákat ne simogass!!
2023. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

#4, magyarázd el kérlek, ha nincs seb, hogy lenne vérmérgezrs? Komolyan érdekel, hogy a te gondolataidban ez hogy történik.


Kérdező, közepesen hipochonder vagy. Ezen pszichológus tud segíteni. Más bajod nincs. Idegen, kóbor kutyákat pedig nem simogass úgy, hogy nem ismered a kutyák jelzéseit. Nyilván nem csak úgy gondolt egyet és kapott oda, hanem előtte jó pár jelzést küldött, amit te nem fogtál fel.

2023. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
57%
Szerintem a biztonság okáért menj orvoshoz.
2023. márc. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anóca ***** válasza:
80%
Szerintem is, menj orvoshoz. Oké, hogy kicsi a veszettség valoszinusege, de mivel 100%os a halalozasi rataja, semennyi eselyt nem szabad adni neki. A tetanusz miatt is erdemes volna.
2023. márc. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!