Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kb11 hónapos kutyának...

Egy kb11 hónapos kutyának meddig kell junior táp? Illetve melyik a legjobb táp ezek közül?

Figyelt kérdés

Menhelyről fogadunk örökbe egy Bull típusú keverék kölyök szuka kutyát. Nem lesz nagy testű viszont hajlamosak csirke allergiára így alapból csirkementes tápot keresek.


Rengeteg féle tápról olvastam de mindenkinek más vált be. (A barfot most mellőzzük)


Jelenleg ezek között vacilálok:


Panzió Fit active hipoallergen bárány & rizs



Real Nature wilderness de ebbe elég magas a fehérjetartalom


Wolf of wilderness de ebbe minimálisan előfordul csirke



Happy&Fit



Ezek közül melyiket érdemes választani? Illetve mehet már neki a felnőtt táp?



2023. márc. 6. 09:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mi az amit ajánlanál? Ami max 3000.-/kg áron van
2023. márc. 6. 14:57
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Brit Care Dog Hyppoalergenic Adult Medium (max. 2100 Ft/kg

Wolf of Wilderness>csirkementes tápok (max. 2700 Ft/kg)

Ezeket ajánlom, saját tapasztalatból.

2023. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A WoWnak néztem a junior tápjait de mindegyikben legalább 30-33% csirke van. Szerintem maradok a brit care felnőtt tápnál ha újra elérhető lesz
2023. márc. 7. 06:08
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkora baromság!

Csirke allergia miatt szterodios injekciók?!

Egyszerűen el kellett volna hagyni a csirkét az étrendjéből!

Ebbe nem halnak bele a kutyák!

Ha valamilyen élelmiszerre allergiás, akkor azt simán csak nem kell neki adni többet!


Carnilove lazacos-pulykahúsos kölyöktápját ajánlom másfél éves koráig.

Utána Wolf of Wilderness "Elements" verziókat, ezek monoprotein csirkementes változatok.

2023. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a Carnilove-ot, hanem inkább a Visan Optimanova nyúlhúsos kölyöktápot ajánlom.
2023. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
13: Wan olyan wow táp amiben nincs csirke, és a Britben is van olyan. De akkor ott a platinum, abban sincs. Sztem egy nem lusta embernek nem jelent problémát az hogy felmegy az internetre és ki keres egy csirkementes tápot. Sőt még a lusta embereknek is lehetséges ez és nem akadály, mert fogja a telefonját, vagy laptopját és felmegy az internetre ez nem olyan nagy megerőltetés. Legalábbis szerintem. De hát ha egyes emberek nem képesek venni a fáradtságot hogy megtalálják a legjobb tápot a kutyájuknak (ami amúgy hogyha rászánjuk az időt és és nem csak úgy felületesen nézzük meg tápokat akkor nem egy nehéz dolog), akkor itt a gyk-n emberek mit tudnak segíteni még? Na mindegy ez csak az én véleményem de akkor is tett hogy ha tényleg meg szeretnéd találni legjobb tápot a kutyának akkor arra szánd rá az időt nem tudom például egy óra, két óra, amennyit akarsz, és nézd meg minden tápot minden márkától (én is ezt csináltam egyébként amikor a kutyámnak kerestünk tápot), És ha valamelyik táp akkor megtetszik vannak megnézze összetevőit, és hogy van e benne csirke, vagy olyan termék ami nem jó a kutyádnak. De hogy ez ez nem egy ördöngösség. Mindegy, de hogy ha már egy tápot nem tudsz kiválasztani a kutyának akkor, hát, nem tudom, hogy itt az emberek mit tudnak segíteni még, tényleg. Ezt magadban kell megoldani, meg neked, tehát hogy a kutyád meg helyetted nem tudunk dönteni. Mondom, ez csak az én véleményem, aztán felőlem dönthetsz bárhogy, csak ezt vedd figyelembe.
2023. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!