Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zoopluson vagy petnet-en...

Zoopluson vagy petnet-en vásárolnátok inkább?

Figyelt kérdés
Én inkább zoopluson vásárolok, de a petneten is szoktam néha. Kíváncsi vagyok hogy ti melyiken vásároltok inkább. Vagy ha nem ezekben, akkor hol vásároltok a legtöbbet kutyáitoknak?

2023. márc. 6. 16:40
A kérdező szavazást indított:
Zooplus
Petnet
Egyéb-kommentben leírom
30 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Petmaxon.
2023. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Bár macskának, de Zoopluson. A család másik fele Petneten szokott, de gyakran panaszkodnak a hiányos készletre és a hosszú szállítási időre.
2023. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 2-es! Én is így vagyok vele, de cserébe jó cuccokat kapok.
2023. márc. 6. 19:02
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Én több helyről vásárolok, attól függ, mit akarok vásárolni, az hol éri meg jobban. Lehetőség szerint olyan helyről vásárolok, ahol nem kell futárt várni, mert kiszámíthatatlanok, én meg nem vagyok bármikor otthon.
2023. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes egy helyhez ragaszkodni.
2023. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Most rendeltem először Zooplus-on (Petnetről még nem, alig egy hónapja vagyok csak gazdi)


Tegnap adtam le a rendelést, aznap este már jött is az üzenet, hogy másnap (azaz ma) fog megérkezni.


A kínálattal is elégedett vagyok, mondjuk pont az a táp nincs, amivel etetek - de elnézhető, mert a Fressnapftól 10 perc sétára lakom

2023. márc. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ragaszkodom egy bolthoz, Zooplus, Petnet, Okosgazdi, Petissimo, Fressnapf... stb. De volt, amit Aliexpressről rendeltem, és van, amit megkapok közeli boltban is. Kutyám és nimfapapagájaim vannak. A madarak szobai röpdében, alájuk szénát teszek (imádják), ezt például Sparban kapom a legjobb ár/érték arányban. Kakizacsinak nem csak erre a célra árusított zacskót használok, arra jó az a műanyag zacskó is, amibe a szeletelt kenyeret csomagolják például, de egy időben olcsón lehetett kakizacsit vásárolni a Tescoban, mostanában azt a típust nem látom. Jutalomfalatot több helyről is vásárolok, a kutyám kedvenc konzervjét, ami pástétomos állagú (a leveseseket, aszpikosokat nem szereti), a Müllerben találtam meg legolcsóbban.
2023. márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is Zooplus, Petnet, Okosgazdi, Petissimo, kedvencek.net, fressnapf.
2023. márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Petissimo, Kutyakajás, Zooplus

Tőlük szoktam rendelni, attól függ éppen mit akarok.


Zooplusnak a saját márkás Rocco Sensitive konzerve nagyon bevált nálunk és árban is rendben van, szóval főként konzervet rendelek onnan, de széles választékuk van Kong játékokból is, azokat is nagyon szeretjük.

2023. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag kevés alkalommal rendelek, de általában ha igen, akkor Zooplusról. Általában náluk mindig van az, amit keresek, illetve eddig is a szállítási idővel nagyon meg voltam elégedve, szóval ha egy adott termék megrendelhető a Zooplus oldalon és egy másikon is, akkor inkább a Zooplust választom. A Zooplusban azt szeretem, hogy tényleg gyors a szállítás. Alig adom le a rendelést, de már küldik, hogy már szállítják is. De amúgy nem ragaszkodom annyira hozzá, szóval ha tudom, hogy akarok pl. egy új... sampont kipróbálni, akkor nem az alapján fogok rendelni, hogy mi elérhető a Zoopluson, hanem megnézem így összességében a neten, hogy melyik samponról vannak jó vélemények, és ha pont a kiválasztott sampon elérhető a Zooplusnál, az remek, de ha nincs, akkor rendelem máshonnan. Amúgy kb. három percnyire van gyalog tőlünk a Fressnapf, általában ott szoktam vásárolni, mert tény, hogy a Fressnapf általában valamennyivel drágább, de sokszor ha valami apróság kell csak, és ha neten megrendelném olcsóbban, a szállítási költség kifizetése után kb. ugyan ott vagyok. Szóval általában Fressnapf.
2023. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!