Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zoopluson vagy petnet-en...

Zoopluson vagy petnet-en vásárolnátok inkább?

Figyelt kérdés
Én inkább zoopluson vásárolok, de a petneten is szoktam néha. Kíváncsi vagyok hogy ti melyiken vásároltok inkább. Vagy ha nem ezekben, akkor hol vásároltok a legtöbbet kutyáitoknak?

2023. márc. 6. 16:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Zooplus,Biozoo,Petnet,Okosgazdi


ezekről szoktam.


De volt már,hogy egy vitamin amit szerettem volna full más weboldalon volt akciós. Nem is emlékszem a nevére.


Szóval azért ha olyat keresk körül nézek máshol,hol olcsóbb,hogy éri meg.


Volt ahol le volt akciózva a Foresto,de szállítással ugyan ott lettem volna mint egy másik oldalon ahol nem volt akciós, onnan legalább kellett más is. Szóval jó jártam.


Régen petissimoról is sokat rendeltem,de valamiért évek óta nem enged rendelni már az ügyfélszolgálattal is beszéltem. Nem tudom az okát és ők sem látják. Szóval nem is próbálkoztam,de lehet majd megpróbálom valamikor hátha szerintem 1-1,5 éve nem is próbálkoztam.

2023. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!