Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megijednétek, ha így járna a...

Megijednétek, ha így járna a kutyátok?

Figyelt kérdés
[link]

2023. márc. 6. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Kinevetném.
2023. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem, mert kamunak látszik
2023. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Megijednék-e? Szerintem infarktust kapnék és helyben fo*nék a félelemtől, nehogy baja legyen!
2023. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

"kamunak látszik"

Az is. Jól összerakott berendezés esetén ilyen nem lehetséges.

2023. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha megtörténne, nyomnám a vészjelzőt, mint süket a csengőt
2023. márc. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Szegény kutya... Jó hogy nem esett semmi baja :DD
2023. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Elég nehezen kerülne a kutyám ilyen helyzetbe, mert ennél azért jobban odafigyelek rá bármilyen ajtónál, hogy ne történjen semmilyen baleset, láb mellett lép be, vagy szorosan mögötte megyek, szóval engem előbb zárna be az ajtó, mint a pórázt, de az elektronika akkor megállítaná a záródási folyamatot, mert akadályba ütközött.
2023. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem állítja meg, tele van a YouTube olyan videókkal, amikor nagyobb lett a baj.
2023. márc. 7. 19:03
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Te mindent elhiszel, amit a YouTube-on látsz? Hidd el, ismerek pár liftet, gyerekkoromban ragadtam is be két emelet közé, és volt már olyan is, ami rosszkor záródott, de nem lett nagy baj.
2023. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor olyat láttam,hogy nyakörv volt a kutyán és ha csávó nem csatolja ki megfulladt volna. Mert gazdi szintén flexi és beszáll a liftbe aztán az ajtó bezárodik.Mondjuk ezek eléggé nem törödöm gazdák,addig el nem indulnék míg a kutyám nem ülnek láb mellett a liftben. Meg az,hogy fifike ne 5 méterrel odébb maradjon már le míg beszállok a liftbe.
2023. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!