Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyamosó? Hallotattok már...

Kutyamosó? Hallotattok már ilyenről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kutyakozmetikus nagyon drága a mostani helyzetben sajnos már ez luxus lett. Otthon a kád kizárt. Imádom őt de nem gondolom higénikusnak. Lakásban élünk, nincs kert. Így jutottam el a kutyamosóig, viszont én még soha nem voltam. Aki próbálta már mik a tapasztalatok. Mennyire használható, hol van ilyen és mennyibe kerül.



2023. márc. 8. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Voltam nem rossz dolog. Bár erdőből haza, nyáron, én simán bemegyek vele a benzinkútra, és a kocsimosónál levágatom a slaggal.
2023. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
43%

"nem gondolom higénikusnak"

"Lakásban élünk, nincs kert."


Mi van? Ez csak nekem fura??

2023. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hol laksz?

Bár beírod a googleba, hogy " kutyamosó, és válogathatsz.

2023. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Az otthoni kád is jó, a higiénia miatt utána kimosod a kádat és kész...

De ha beírod googlebe, hogy kutyamosó akkor kiadja a helyeket, és a honlapjukon általában fent vannak az árak is.

2023. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Én nem szoktam ülőfürdőt venni, zuhanyzok. Soha nem volt semmi bajom a kutya után.

Szokta.lm egy kis hypot locsolni a kádba és kimosom.

2023. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem sokkal drágább a kozmetikus a kutyamosóhoz képest. Kicsit drágább a kozmetikus, de ő helyetted csinálja, szuper megcsinálja, illatozik a kutya, kiszedi belőle a fölös szőrt. Míg egy kutyamosóban mindent te csinálsz kvázi ugyanazért a pénzért.


Itt vannak árak példának:

[link]


Egy kistestű kutya 3-6 perces mosása 900-1900 forint. Közepes 1900-2900 6-10 percért. Hát hol mosod le ne sietve normálisan ennyi idő alatt? Max kistestű kutyánál megoldható ennyi idő alatt lefürdetni, de azt meg otthon is lehet.

2023. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Kadban furdetem a kutyat, utana domestos es csokolom.

A fertotlenites a titok...:D


Mar 13 eves es soha semmit nem kaptam el tole.

De tudom; nem ez volt a kerdes, csak ha a sporolas a cel, akkor ez a legkezenfekvobb.

2023. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Wash&waut láttam már, nem tudom üzemelnek-e még.
2023. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, hogy mekkora a kutyád, de mi egy régi lavorban fürdettük a kistestü kutyánkat.
2023. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%

Vannak, de városonként eltérő, hogy üzemel-e és hány üzemel.


Rövidszőrű (nagytestű) kutyáim vannak, 8-10-12 ezer forintot pedig nem szívesen hagyok a kozmetikusnál, így járunk ilyen kutyamosóba. Kb 2000-2500 ft-ból meg van a fürdetésük, szárításuk. Azért elég nagy különbség a kozmetikushoz képest.


Én teljesen jónak tartom. Van egy vízhatlan kötény, van kutyasampon kirakva, a kád kialakítása pedig teljesen profi. Nem úszik utána minden a vízben, mint otthon, ha a zuhanyzóban mosom le őket. Volt kozmetikus igényes kutyám, tudom milyen az ottani szolgáltatás és egy csöppet sem hiányzik (pedig kifejezetten szeretem a kutyakozmetikusunkat).

2023. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!