Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyamosó? Hallotattok már...

Kutyamosó? Hallotattok már ilyenről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kutyakozmetikus nagyon drága a mostani helyzetben sajnos már ez luxus lett. Otthon a kád kizárt. Imádom őt de nem gondolom higénikusnak. Lakásban élünk, nincs kert. Így jutottam el a kutyamosóig, viszont én még soha nem voltam. Aki próbálta már mik a tapasztalatok. Mennyire használható, hol van ilyen és mennyibe kerül.



2023. márc. 8. 20:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

"Mi van? Ez csak nekem fura??"

Nem csak neked.

Itt el is engedem a témát, nem válaszolok, úgysem értené meg. Szegény állat.

2023. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
36%
Ha lenne gépimoso, lehet betenném a vahurt
2023. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van egy önkiszolgáló kutyamoso. Az a baj vele hogy a szárítója nagyon gyenge és nincs hely ahova atrakd a kutyát mosás után így a vizes kádban kell szárítani. Ami az én dupla szőrű kutyamnal lehetetlen kB. De neked lehet hogy bevallik. Egy próbát megér.
2023. márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én háromhavonta viszem kutyamosóba, és nagyon szeretem. Kényelmesen meg tudom fürdetni, takarítani sem kell utána, ráadásul hamar megvan. Itthon nyűg. Sampont azt mindig viszek, mert neki minőségibb van, tehát az öblítésért és a szárításért kell csak fizetnem, 1000 forintból megvan. Persze annak nehezebb akinek hosszú szőrű kutyája van. /Egy amstaff gazdi./
2023. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!