Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valahol nyilvánosan...

Lehet valahol nyilvánosan elérhető hiteles helyen ellenőrizni, hogy egy kennel hivatalosan bejegyzett-e? Azaz nem szaporítóval van dolga az embernek?

Figyelt kérdés
Egy Facebook oldal vagy weboldal nem tekinthető hitelesnek, pikk-pakk elkészíthető, és bárki létre tud hozni ilyet. Van valahol nyilvános lista, kutyafajták szerinti bontásban akár? Nem vagyok kíváncsi konkrét fajtára pillanatnyilag, szóval erre most ne kérdezzetek rá válaszban. A kennelklub.hu (MEOESZ) oldalán néztem, de vagy én keresem rossz helyen, vagy tényleg nem felhasználóbarát az oldal ilyen tekintetben, vagy nincs ilyen nyilvános keresésre lehetőség azon az oldalon.
2023. márc. 10. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
7%

Az igazi tenyeszto vilagversenyekre hordja/viteti a kutyait.

3-4 orat leultet es elbeszelget,h milyen az eletviteled,mit sportolsz,hol elsz,mi a celod a kutyaval,stb stb. Eldonti,h felelosseggel viseled-e gondjat a kutyajanak. Vannak emberek,akiket visszautasit.

2023. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Kiválasztasz a MEOESZ oldalán egy fajtaklubbot. Annak oldalán általában fel vannak sorolva a hozzájuk belépett tenyésztők.
2023. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs mindegyiknél felsorolva, azért kérdezem. Nézegettem mostanában ilyen beszélgetés téma kapcsán.
2023. márc. 10. 19:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Írnál egyet példának?
2023. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Holnap keresek, mobilon nehezebb, a nagy gépet meg már kikapcsoltam.
2023. márc. 10. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Rendben.
2023. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt találod az összes fci àltal regisztràlt kennel nevèt:


[link]

2023. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi, 7-es, valami ilyesmit kerestem, találtam is például egy magyar kennelt, akiket ismerek, akkor ez nemzetközi szinten tartalmazza a listát.


Egyébként bocs, hogy kicsit késve, de elúsztam tegnap. Szóval a magyar oldalon például ezekre a weboldalrakra hivatkoznak fajtagondozó egyesületként, és nem találtam az egyesületek oldalain tenyésztőket, néztem a fajtaleírásokat, hátha, de ott sem.

[link]

[link]

[link]


Nem néztem végig az összeset. Ezek között azért vannak népszerű fajták, és itt a gyakorin is hivatkoznak a MEOESZ-re, hogy ott csekkolja le valaki a tenyésztőt, de pont ott nem lehet listát találni, csak írni nekik, vagy a fajtagondozó egyesületnek.

2023. márc. 12. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!