Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatápot ajánlotok...

Milyen kutyatápot ajánlotok halmániás kutyának?

Figyelt kérdés
A 30 kilós kutyusom oda meg vissza van a halért. Mikor halas tápot készítek elő vacsorára, nagyobb extázisban van, mint mikor egyéb ízesítésű eledelt kap. Szeretnék neki kedveskedni e miatt lazacos, pisztrángos, stb. eledellel, viszont az utóbbi időkben rettenetesen felment a kutya eledelek ára, viszont az én fizum 10 éve nem igazán... Szóval olyan 1.300 - 1.500 Ft/kg-os, részben/egészben halas, lehetőleg kukorica mentes tápot keresek. Esetleg tudtok valami tuti márkát/beszerzési forrást?
2023. márc. 11. 06:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is imádta. Én trükköztem. Szeretem én is a natúr olajos halkonzervet, úgyhogy heti kettőt-hármat megettem, az olaját meghagytam, abból kevertem hozzá a kajájához. Imádta, egyből eltüntette, utána még az orrával tologatta egy darabig a kajástálat :-) Ha csak simán adtam oda a kajáját akkor nem csinálta.
2023. márc. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos ennyiért nincsenek kukorica mentesek, de ez elég jó minőségű.

Megosztás: #zooplus [link]

2023. márc. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

[link]

Van még tonhalas is,20 kg.Nagy tételben olcsóbb.

2023. márc. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

A 34 kg-os izomagy kutyamnak eleg egy 15 dkg-os hekk meg zoldseg egy etkezesre. De hussal etetem inkabb hal helyett.


A tappal rosszabbul jarsz. Tobbet eszik brlole meg beteges lesz.


Sose kapott tapot vagy hasonlo szemetet.

2023. márc. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Brit Care Dog Show Champion


Normális halas tápot nem igen fogsz kapni 1800ft/kg alatt

2023. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Egyetértek, ennyiért nem lesz jó minőségű hálás táp.
2023. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Halas tapok eleve drágábbak.



Halas konzervet keverhetsz a táphoz. Akár csak egy két kanállal.

Fressnapfban a real Nature wildneres konzijai jó minőségűek vagy a zooplusrol a Wolf of wildneres

2023. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aki azt irta, hogy a bosch halas tap jo minosegu, az hogy gondolta? Van benne 4% halliszt es ki tudja mennyi szarnyashusliszt, errol info sincs. Azert, mert valoszinuleg nem tul sok. Cserebe kukorica, krumpli, rizs az van benne.


Ez minden, csak nem jo.

2023. márc. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A wow heringes tápjai jók, csak sokkal drágábbak, mint amit irtál kérdező.
2023. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!