Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vannak kiakadva az...

Miért vannak kiakadva az embőcök azon, hogy Tökinek hívom a kutyámat?

Figyelt kérdés

Az állatorvos nem volt hajlandó így becsippelni pl, meg más kutyások is ki szoktak akadni, satöbbi. Igazuk van?


Tudni kell, hogy az illető egyednek megvannak a golyói, szép nagyok, innen jött a név mikor úgymond örökbe fogadtam.



2023. márc. 11. 17:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Sztem jó név, mármint én nem hívnám így a kutyám, de ha neked tetszik, akkor jó. Viszont az egyáltalán nem jó, hogy emiatt nincs chip a kutyában. Gondolom akkor oltások se nagyon...

Ha ez igaz, akkor már csak a kutya egészsége érdekében nevezném át. Aztán ugyanúgy becézheted Tökinek, csak a "hivatalos" neve nem az lesz.

2023. márc. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Került vele chip, csak más nevet kellett megadni. Mivel tudtam, hogy az előző gazdája (aki meghalt sajnos) hogy hívta, az került a rendszerbe.


Én kötöttem volna az ebet a karóhoz (hehe) de anyám ráhagyta a dokira, hogy jó akkor legyen más név csak legyen oltva. És megadtuk a régit. Pedig már az újra hallgat. Úgy ahogy

2023. márc. 12. 11:41
 13/14 anonim ***** válasza:
29%
#7 Igy irta be az allatorvos?
2023. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Nalálj ki hihetőbb kamukérdést. :-D
2023. márc. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!