Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie és Jack russell terrier...

Westie és Jack russell terrier. Jó párosítás?

Figyelt kérdés
Ez a két kutya kijönne egymással? Tudnám fegyelmezni őket? Mert elég hiperaktív kutyák. :) mindketten 3 hónaposak lennének. És 2 szuka, vagy két kan legyen? Vagy az is jó ha: szuka és kan? (természetesen ivartalanítva)
2010. okt. 6. 17:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és van kertünk, tehát kinti-benti kutyák lennének.
2010. okt. 6. 17:21
 2/12 anonim ***** válasza:

Fiú-Lány ivartalanitva..

szerintem 2fiu vagy 2lány mindig verekednének..

2010. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
azok ám, főleg a jack russel! nem szabad vadítani, tehát úgy játszani vele egyátalán!:S Vigyázz vele, mikor kicsi voltam nekünk volt. Apum mindig úgy játszott vele, mert tetszett neki, hogy morog! Egyik reggel ki ültem a teraszra, oda rohant és bele mart a fülembe, össze is kellett varrni. Olyan 5éves lehettem!
2010. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
úr isten :S az én apám is szeret így játszani a kutyákkal... majd távol tartom tőlük.
2010. okt. 6. 17:51
 5/12 anonim ***** válasza:

akkor majd meséld el neki a történetemet és kérd meg, hogy ne csinálja!:) Mert amúgy meg tündéri ki kutyusok, csak könnyen el lehet őket vadítani!


Jó biztos majd írják mások, hogy a többi kutyát is, de ő valahogy más volt mint a többi kutya. Eszelős lett, és még a tekintete is megváltozott! :S


22/L

2010. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nagyon bátor vagy: 2 ilyen habitusu terriert bevállalni, ráadásul egyszerre, nagy merészségre vall.

Egyébként miért rögtön 2 kutya? Mesélek egy titkot, amit elég kevesen tudnak: 2 kutya ugyanugy unatkozik, ha a gazdájuk nem foglalkozik velük, mint 1. Nem szorakoztatják egymást.

Meg azért azt is tudni kell hogy 2 kutya, nem kétszer annyi probléma, hanem legalább háromszor annyi.

Én kutyázok már pár éve, de ezt a kombot nem vállalnám be az tuti ... még egy beagle hiányzik talán a teljes armagedonhoz.

2010. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

végülis igaza van az előttem szólónak, a harapásom miatt is, és tényleg nagy figyelmet igényelnek, ha nem foglalkoztok velük, azt hiszem "rendet tesznek" a házatok táján:D


A Beagl: hát igen az is volt nekünk, el is került a háztól. pedig mi azon az elven vagyunk, hogy ha vállaljuk a kutyát, akkor örök életre szól. Na de azt a kutyát nem lehetett elviselni :D:D

2010. okt. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
tudom mivel jár a 2 kutya, volt már két keverék :)
2010. okt. 6. 20:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért mindig vannak kivételek tegyük hozzá! Nem lehet általánosítani egy fajtát! Labradorról azt mondják,hogy vízimádó, de! nem feltélen jelenti azt, hogy mindegyik labi szereti is!

az hogy kan vagy szuka, itt vannak kivételek. sok olyat látok, hogy 3 szuka nyugodtan elvan 1más mellett, vagy 2 kan is. mindez nevelés kérdése! bár 2 kan sokat jelöl és az nem feltétlen jó.

2010. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
pit bull és amstaff terrier? :D
2010. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!