Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Panzi Puppy Helyhez szoktató...

A Panzi Puppy Helyhez szoktató Spray használ felnőtt kutyáknál is?

Figyelt kérdés
Kinek mi használt?
2023. márc. 12. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kivittem setalni es szobatiszta lett hamar.

Mar ha ezert akarod hasznalni :D


Egyeb esetben meg tanitani kell, hogy mit szabad, mit nem szabad. Hosszu folyamat, de ezt a spray amugyse oldja meg.

2023. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kinti kutyáról van szó és az lenne a lényeg hogy egy bizonyos helyre pisiljen. Ha nem vagyunk otthon akkor el van zárva egy helyre(a kertben, van elég helye) de ott nem hajlandó pisilni vagy csak mi nem látjuk, nem tudom. Ha kiengedem mindig nagyon sokáig pisil mintha tartogatná.
2023. márc. 12. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy kint? Ahh, kint ez triplan nem mukodik, elveszik a sok szag kozott.

Bent se nagyon, megoszlanak a velemenyek, hogy van-e ertelme.


Mekkora a helye? A kutyak nem szeretnek oda uriteni, ahol pihennek/ esznek. Talan nagyobb resz kene neki?

Mennyit van bezarva? Mielott elmentek, elviszitek setalni, meg utana is, amikor hazajottok.Gondolom nincs bezarva 8+ orat, igy lehet, hogy kibirja es nem is akar pisilni.

2023. márc. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Huh most így nem tudom mekkora a hely de van neki. Eddig is el volt zárva csak máshogy. Üríteni ürit csak nem pisil.


Van hogy 8 órát (azért az ritka) de ne úgy képzeld el hogy be van zárva egy dobozba. A kertben van egy elszeparált helyen. Tud inni, pisilni, kakálni, játszani. Vagyis tudna pisilni csak nem pisil.


Persze játszunk vele előtte és utána is.

2023. márc. 12. 13:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha van eleg helye, akkor ez persze erdekes. De ha odakakil, akkor valoszonuleg pisil is, csak nem veszitek eszre.

Mert akkor a kaki se menne oda :D

2023. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet de mégis mikor kiengedem nagyon sokáig pisil pedig mikor otthon vagyok és nincs elzárva akkor norlaisan. Nem tudom majd megkérdezem az állatorvost hátha tud ajánlani valamit. Köszi amúgy a segítséget.
2023. márc. 12. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!