Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez miféle tréning? Csak...

Ez miféle tréning? Csak szerintem nem megoldás?

Figyelt kérdés

[link]


Én nem vagyok a csak jutalomfalatos kiképzés megszállotja, de ez már nekem is sok. Belekényszerítik a kutyát egy olyan szituációba amiben fél, majd a reakcióit elnyomják. Én úgy látom hogy továbbra is fél csak kevésbé mer reagálni, inkább teljesen meghúzza magát.


Egy félelem agressziós kutyánál ha megrántom pl a pórázt az nem segít, képtelen kezelni egy helyzetet és még kap is egyet... Inkább meg kellene tanítani bízni, nem?


Bár én nem vagyok szakértő kutyám sincs jelenleg, de ez magas hogy ennek a kutya kiképző hölgynek milyen húzásai vannak.



2023. márc. 13. 20:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem normális, konkrétan állatkínzás kategória…
2023. márc. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
19%

Egy idegennek,mint az oktato,miert is fogadna szot a kutya?? Nevetseges.


Latszik a kutya testtartasan,h nem bizik a poraz vegen levo emberben,nem tekinti fonoknek. Latszik,h nem ismerik a sorrendisegi szabalyokat es azt se fogjak fel,h ennek a testalkat sk sok rendszeres futasra (nem futtato,hanem szabadon egyutt folyamatos futas) van szuksrge.


Teljesen hulyeseg ,amit csinalnak vele.


Mi ezert nem jartunk kutyaiskolaba.

2023. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
22-es, kutyasuliban azert nem ez van.
2023. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Akkor most mutatok egy NORMÁLIS kutyasuli foglalkozást.

[link]

2023. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!