Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám elég púposan jár meg...

Kutyám elég púposan jár meg tudja húzni a hátát vagy hogy mondják ezt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Annyit kellene tudni róla ,h idősebb keverék utcáról vittem haza még kissebb korában most 8 éves ,de mozog állandóan,pörög..

A szomszéd kutyát utálja és amikor a kerítéshez jön hát hajtaná el :)

Ma azt vettem észre megsimogattam és nem akarja ,h a hátához érjek

el megy tőlem de látom ,h jönne oda ,eszik iszik amúgy széklet is van vizelet is normál ,csóvál ugat is ha kell.

Csak furán puposan tartotta néha a hátát.

Figyelni fogom mi lesz holnap vagy utána remélem nem kell doki..

Volt már így valaki???


2023. márc. 17. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kutya a megszokottol eltero viselkedest mutat, akkor el kell vinni orvoshoz, mivel beszelni nem tud, hogy elmondja mi baja. Lehet semmiseg, lehet komoly dolog.

Holnap vidd el, ha meg fennall a baj.

2023. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Allergia, izomgyulladás, porckopás, gerinc vagy csigolya sérülés, belsőszervi probléma.. Ha nem javul, vidd orvoshoz minél előbb.
2023. márc. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mondják ezt ilyen helyzetben, hogy: "Amint lehet, állatorvoshoz megyünk." ^^
2023. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A hát púposítása kyphosis.
2023. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Mi az, hogy "nem kell doki"? Egyértelmű, hogy kell. :D Nem kell rögtön. Most hétvége jön, ügyelet van, a legtöbb városban ez arról szól, hogy elkérnek egy csomó pénzt, és nem csinálnak semmi érdemlegeset... Szóval nem mondom, hogy holnap vidd el, nyugodtan várhatsz a jövő hétig, de akkor mindenképpen vidd el állatorvoshoz!
2023. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Azert nehez ezt megitelni, mert puposithat amiatt is, hogy pl belcsavarodasa van. Ertelemszeruen ha ez a baj, akkor nemhogy a hetveget nem eli tul, de talan az ejszakat se. Bar talan nem ez a helyzet, mert akkor sokkal rosszabbul lenne. Csak azt akarom ezzel mondani, hogy nehez azt mondani, hogy varja ki a hetveget es vigye hetfon, mert mi van, ha surgos(ebb) a dolog.
2023. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ez a remélem nem kell doki nem azt jelenti nem viszem el csak annyit h szeretném ha jobban lenne nyilván megyünk ha doki kell :) nem kell egyből rosszra gondolni.

Igazság szerint sokar ugrál az a baj vele csak nem figyel ilyenkor semmire de nem idegbajos vagy ilyesmi :D nőstény védi a területét.

Figyelem h mit csinál napközben is.

De ahhoz hasonlít amit csinál mint amikor megemeli magát valaki csinál mindent csak amikor fáj lepihen ezt most csak példának mondtam.

Kiderül csak kiváncsi voltam hasonloan járt e már valaki.

2023. márc. 17. 21:42
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
#6 Láttál már bélcsavarodásos vagy egyáltalán bármilyen beteg kutyát? Az nem eszik, iszik, ugat, farkatcsóvál, stb. Nyilvánvaló, hogy nem sürgősségi esetről van szó. Ettől még persze minél előbb orvoshoz kell vinni a kutyát, de felesleges riogatni a kérdezőt.
2023. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Írtam is ,h pisi normál és a széklet is volt ma is ilyen probléma szerencsére nincs :)
2023. márc. 17. 21:45
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

Senki nem riogat, tanulj meg olvasni 8-as!

Oda is irtam, hogy valoszinuleg nem errol van szo, csak egy pelda volt!

Bar eleg konnyelmuen mondod, hogy varjon, ez a problema.

Mire fel nyugtatod meg, hogy raer? Es ha nem?


Figyelje a kutyat, aztan majd meglatja, ez a lenyeg.

2023. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!