Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya fajta illik hozzám?

Milyen kutya fajta illik hozzám?

Figyelt kérdés

Szeretem a vizet és mivel van egy horgász tó a településünkön nyilván nyáron elviszem fürdeni magammal. Szeretném ha engedelmes lenne és tudnék vele menni futni.

Nem szeretnék hatalmasat...olyan angol bulldog méretűt.

A legfontosabb az hogy nagyon okos legyen...lehessen tanulni.És szeresse a gyerekeket nem kell a legkissebbre gondolni az olyan 13-14éves körülieket elég


2010. okt. 7. 10:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
angol cocker spániel
2010. okt. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az én angol cockerem utálja a vizet, nem szeret fürdeni sem kádban, sem tóban... Még az esőt sem szereti... (de ezért különleges, én így szeretem ;))Persze általában tényleg szereti a vizet, hiszen vízi vadászkutya, mint a szetter, a retrieverek vagy a portugál vízikutya páldául. Ha nyugalomra vágysz, talán a vizsla a legjobb...
2010. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Archangel ***** válasza:

Gyerekszerető kutyák amiket tapasztalatból tudok: labrador, bernáthegyi, husky

Az, hogy vízszerető lesz-e, csak is rajtad múlik. Az első pár fürdetésnél jutalmazd miközben fürdeted, had lássa, hogy ez jó dolog és megéri neki. Nekem ez bejött. Célszerű ezért 2en fürdetni, főleg eleinte. Nekem a huskym már beugrik a kádba, ha fürdeni akar... na ennek azért nem mindig örülök, de rendes tőle, hogy jelzi :D

2010. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
rotwejler
2010. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
a spánielt meggondolom de a többieknek mondom h kis termetűt szeretnék!:D
2010. okt. 8. 14:23
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha kistestűt szeretnél, a futásnál vigyáznod kell, nem szabad őket terhelni a rövid lábuk miatt. Whippet legyen. Kis-közepes méretű, sportos, vízhez hozzá szoktatod, télen kabátka :)

Az angol bulldogok nem tudnak úszni! A tömegük miatt lesüllyednek.

2010. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Vizsla, uszkár, spániel
2014. febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!