Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túlzás, ha valaki így fetreng...

Túlzás, ha valaki így fetreng a kutyáján?

Figyelt kérdés

[link]


Férfiként elkalandozik a gondolatom, olyan érzésem támad, mintha több lenne köztük.



2023. márc. 28. 19:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén azonnal kiakadtam, hogy hogyan mersz ilyet feltétételezni, aztán megnéztem a videót és egy kicsit fennakadtam én is. Pedig nálam is ágyban alszik a kutya.
2023. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De gondolom, te nő vagy, azért akadtál fenn először.
2023. márc. 28. 19:49
 3/27 A kérdező kommentje:
A férfi agy másabb.
2023. márc. 28. 19:49
 4/27 anonim ***** válasza:
28%

de szívesen lennék a roti :D

(kérdésre válasz: határeset, pedig gazdi vagyok)

2023. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
12%
Én is hasonlóan teszek a kutyámmal (este én az egyik oldalon, ő a párna másik oldalán alszik, kis kifli-nagy kifli). Puszilgatom, ölelgetem, simi, egyik combomat (avagy lábamat) rá, aztán majd úgy kiegyenesedi a lábam, leveszem. Ő nagyon bírja a meleget, a hátsófelét szó szerint a konvektor alá dugta, miközben mi meg már elhaladva is megsültünk mellette. Szereti, hogy foglalkozok vele, ahogy azt is, hogy ilyenmód teljesítem a melegítő feladatot, mert hát... két takaró mellé ölelés is kell, és még úgyis bújik hozzám közelebb, közelebb és közelebb.
2023. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%

Nekem van egy kistestű kutyám, őt néha simán ölelgetem és puszilgatom, mikor alszom, kéri, hogy emeljem fel a takarót, ő meg bebújik alá és hozzámbújik, néha meg a hátamra fekszik.

Van egy közepes testű is, ő nem megy a takaró alá, de hasonlóan bújik hozzám, mint a nő a kutyához (szóval pont fordítva).


Névvel, képpel ezt nem vállalnám fel random emberek előtt (maradandó videó formájában), de szerintem amúgy nincs benne semmi extra.

2023. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
98%
Nem azzal van a gond, hogy ölelgeti, puszilgatja, simogatja a kutyát, hanem azzal, hogy hogyan. Konkrétan vonaglik a csaj, mint egy kiéhezett "tüzelő szuka"..
2023. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is szeretem a kutyákat de abban van igazság, hogy nem ilyen "érdekesen" teszek.Én is ölelgetem meg puszilgatom de nem így.Azért akadt fönt a szemed rajta.
2023. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azért fura, mert a csaj látványosan akarja mutogatni magát, tulajdonképpen a teste a lényeg
2023. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
98%

Hát eléggé erotikusan csókolgatja, rámászik mintha a pasija lenne.

Undorító

2023. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!