Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Képes vagy/lennél kinn hagyni...

Képes vagy/lennél kinn hagyni az üzlet előtt a kutyádat míg vásárolsz?

Figyelt kérdés
Szoktam látni Aldik előtt ahogy kikötik a korláthoz a kutyát. Nekem kistestű kutyám van és nem merném, képtelen lennék nyugodtan vásárolni, félnék, hogy elviszik, bántják stb.

2023. márc. 30. 16:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
58 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%

Persze, néha nem tudom máshogy megoldani, összekapcsolom a kisbevásárlást a kutyasétáltatással.

A kutyám utálja, és fél, de akkor sem megy máshogy. Attól egyáltalán nem tartok, hogy valaki bántja, annál jobb környéken lakom. Esetleg hogy valami kisgyerek odamegy hozzá..

2023. márc. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nincs kutyám, de elméletileg úgy gondolom, hogy nem merném (és nem is akarnám!) így otthagyni sehol. Aztán persze lehet, hogy a gyakorlatban nem mindig lehet másképp megoldani a dolgot.
2023. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
99%
Csak akkor viszem magammal a kutyámat is vásárolni, ha kutyabarát boltba megyek, egyébként otthon hagyom. Annyira nem bízok az emberekben, ráadásul mentett, előéletes kutya.
2023. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem szabad bolt előtt kikötve hagyni a kutyát: [link]
2023. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyetlen egyszer vittük el sétálni a kutyánkat olyankor, amikor a boltba is el kellett mennünk. Hiába voltam félős 10 éves, inkább kint maradtam vele és sétálgattam fel-alá egy füves területen, mint hogy kikötve hagyjam.

Alapjáraton nagyon félős kutya a mai napig, el nem tudom képzelni, hogy a gazdái nélkül hogy reagálna idegen helyen.

Szerintem, ha valaki tudatos állat, kutya tartó, annak legyen napi legalább 10 perce, hogy sétálni tudjon a kutyával, ne csak akkor, amikor a boltba megy.

2023. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem, soha. Csivavám és tacskó keverékem van.
2023. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 qkker1 ***** válasza:
57%
Simán kikötöttem a korláthoz őket, elvinni nem tudta volna senki, képzett németjuhászok voltak.
2023. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám az utcán soha. Nálunk a Lidl elől loptak el kutyát, már akkor sem értettem, hogy merte otthagyni a gazdája.
2023. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
2023. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek nem kellő, idősebb, menhelyi keverékem van, akkor sem merném otthagyni, ha nem lenne problémás. Bármi történhet vele.


Viszont azt megtanítottam neki, hogy "kikövte nyugodtan várakozzon bárhol", mert velem is bármi történhet :)

2023. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!