Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Képes vagy/lennél kinn hagyni...

Képes vagy/lennél kinn hagyni az üzlet előtt a kutyádat míg vásárolsz?

Figyelt kérdés
Szoktam látni Aldik előtt ahogy kikötik a korláthoz a kutyát. Nekem kistestű kutyám van és nem merném, képtelen lennék nyugodtan vásárolni, félnék, hogy elviszik, bántják stb.

2023. márc. 30. 16:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki le lett pontozva aki kint hagyja, én is.... De hét már maga a kérdés is úgy van feltéve, hogy ez várható volt. :) De tök mindegy, ha ők inkább két kört futnak egy doboz tejért, lelkük rajta. :)
2023. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Én mindenkit felpontoztam.

Mint általában pontozással fejezik ki az emberek a nem tetszésüket (pedig elvileg nem erre a célra van a pontozás).

Elég vegyesek a vélemények, de "mindkét oldal" válasza hasznos volt.

2023. márc. 31. 12:28
 23/26 anonim ***** válasza:
67%
Mindkét oldal válasza válasz a kérdésre, ettől még kint hagyni kockázatos. Én nem a kutyasétáltatáshoz kötöm a bevásárlást, hanem munkából hazafelé intézem el, így jobb, mert több üzlet is útba esik, nem kerülő, és a kutyámra szánt időben nem oszlik meg a figyelmem, és jobban ki tudok így kapcsolódni is. Sose értettem azokat, akik a kutyasétáltatással kötik össze a bevásárlást nem kutyabarát boltban. Ahova bejöhet velem, az más, Lipótiba bemegyek kutyával is, ha pont úgy jön ki, meg csomagot átvenni csomagautomatához, meg Ikeába, Praktikerbe, Fressnapfba, Praktikerbe, vagy ha otthonról dolgozom és munka után beülünk kollégákkal kutyabarát pizzériába, otthonról megyek és viszem a kutyát (a munkahelyem nem kutyabarát egyelőre), szóval olyan van, hogy tudom vinni magammal, mert eleve kutyabarát a hely, de ami nem kutyabarát, oda nem viszem. Az meg hülye érv, hogy kétszer megyek vásárlás miatt, ha nem viszem a kutyát, mert nem megyek kétszer. :-D Pont azért szeretek munka után hazafelé bevásárolni, mert akkor a többi szabadidőm nem megy el vásárlással, nem utazok duplán vásárlás miatt, meg vannak általam kedvelt boltok, amik a munkahelyemhez vannak közel, vagy onnan egyszerűbb kimenni, mint otthonról.
2023. márc. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
85%
#23: A te esetedben megoldható, hogy munkából hazafelé beugorj többféle boltba, de van, aki nem ilyen helyen dolgozik vagy otthon van. Alapesetben nálunk sem az a felállás, hogy majd elmegyek nagybevásárolni, a blökit pedig addig kikötöm a bolt elé és ezzel a séta is letudva. Általában előre megpróbáljuk kitalálni, mire lesz szükség az elkövetkező héten és valamelyikünk megveszi, de előfordul, hogy kimarad valami, módosul a menü vagy szombat reggel derül ki, hogy kifogytunk belőle (szerencsére délelőtt még nyitva van a bolt). Ha már úgyis talpalnom kell 2 km-t egy doboz tejfölért, akkor vagy otthon hagyom a kutyánkat szomorkodni vagy viszem magammal és akkor legalább ő örülni fog a plusz sétának. Pár percet nyugiban elvan a bolt előtt és én is rálátok.
2023. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem hagynám ott.
2023. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
68%

Egyszer a bevásárlóközpont elé ki volt kötve egy közepes testű kutya. Békésen üldögélt, amikor jött egy nagytestű kóbor kutya és belekötött. Gazda sehol, ő kikötve. Nekünk kellett elkergetni a kóbor kutyát, szerencsétlen kikötött kutya nagyon meg volt már ijedve...


Szóval így hagyjátok kint a kutyákat. A rossz indulatú emberekről nem beszélve.

2023. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!