Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Képes vagy/lennél kinn hagyni...

Képes vagy/lennél kinn hagyni az üzlet előtt a kutyádat míg vásárolsz?

Figyelt kérdés
Szoktam látni Aldik előtt ahogy kikötik a korláthoz a kutyát. Nekem kistestű kutyám van és nem merném, képtelen lennék nyugodtan vásárolni, félnék, hogy elviszik, bántják stb.

2023. márc. 30. 16:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%
Közepes testű kutya. Őszinten én simán kinthagyom. Persze csak beszaladok a kisboltba, ha kell valami, max 5 perc alatt megvagyok. Marad parancs, lazára kötöm. Jó környék, mindenki ismer mindenkit, szeretjük az állatokat. Nyáron nyílván árnyékba kötöm, a legtöbb bolt előtt van víz, de ha nincs rakok ki nekik.
2023. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk van egy kis bolt ahová belehet vinni. Dohánybpltokba is belehet.

Párszor volt olyan hogy a kocsiba hagytam kb 10 percre (klimàval) vagy ha tankolok.

De kikötve nem hagyom.

2023. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
66%

Régen még idegen helyen is ott hagytam őket, az valóban kicsit felelőtlen volt, de nem történt semmi.

A falumban jelenleg is simán ott hagyom, szeretem, imádom, de egy random keverék, nem is kicsi, nem olyan "szép", nem kell senkinek, meg ismerek mindenkit.

Novembertől márciusig meg a kocsiban hagyás is teljesen általános nálam, utána ugye már veszélyes a kutyákra, így máskor oldom meg a vásárlást.


(A büntetést meg remélem, hogy a kedves láncos gazdikkal kezdik majd...)

2023. márc. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
66%

Én itt a környéken kint szoktam hagyni míg gyorsan beszaladok a boltba olyan 5 percre. Jól tud jönni mikor séta közben jut eszembe, hogy elfogyott a tej. Ő ugat ha valami idegen hozzá akar érni, és jó hangos, úgyhogy hallom is odabent, így egy cseppet sem aggódom. :) Meg egy ilyen Aldis bevásárlásra sem hagynám kint, mert az már több idő.

Idegen helyen sem hagynám kint. Nem attól tartanék, hogy baja esne, hanem mert ő félne ha ismeretlen helyen magára hagynám. Itt a kisbolt előtt már megszokta, nem aggódik.

2023. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
51%
Semmiképp sem tenném, szerintem felelőtlenség. A gyereket sem hagynám kint a bolt előtt.
2023. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
74%
Repülhetnek a kövek, de én kint szoktam hagyni. Értelemszerűen nem akkor, amikor épp a nagybevásárlást intézem, hanem amikor mondjuk kell egy kiló kenyér. A bolt ablakából pont rálátok. Nagy testű, sötét szőrű, nyugodt, de nem bizalmaskodó kutya, nem szokták ismeretlenek kérdés nélkül piszkálni. Szeret sétálni, neki ez a legrövidebb úton is +2 km-t jelent aznap. Azt nem mondom, hogy nem jutott még eszembe, hogy gond lehet ebből, de szerintem többet nyer a kutya a plusz sétákkal.
2023. márc. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
58%

Semmikepp.

Ezert vasarolok egyszerre egy hetre . A kutyat nrm hagyom magara kikotve idegenek kozt. Kiszolgaltatott helyzet banthszjak megvedi magat es meg ot hibsztatjsk. Kosz,nem teszem ki ilyennek az en dragasagom.

2023. márc. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
67%

Svájcban élek, itt ALAP, hogy kikötöd a bolt elé, ha be kell menned - az más dolog, hogy alapból nem kutyával járok vásárolni, amikor muszáj beugranom valamiért, olyankor persze. Két perc, addig fekszik.


Otthon Mo-n természetesen eszem ágában nem lenne még fél percre sem, mert annyi idő alatt ellopnák.

2023. márc. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
60%
18-as, Azért nem ennyire gáz itthon. Oké, nem Svájc vagyunk, de azért ne essünk túlzásokba. :)
2023. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, jol le lettem pontozva, mert kint hagyom:) Hozza kellett volna tennem, hogy Nyugat-Europaban elek, itt igy szokas
2023. márc. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!