Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az hogy lehet, hogy a kutya...

Az hogy lehet, hogy a kutya nem hallja meg ha hívom, csak ha eszem?

Figyelt kérdés
2023. márc. 31. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát szerintem,le se sz@r téged a kutyád,csak a kaja izgatja.
2023. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Hangosabban csámcsogsz, mint kiabálsz? Ha nem, akkor bizony itt a szelektív süketség nevű jelenséggel van dolgunk.
2023. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Hallja, csak leszarja ezek szerint :D
2023. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Szelektív süketség, hallja, csak nem akar szót fogadni valamiért. A kaja természetesen mindent felülír, minden kutya el tudja játszani, hogy éhezik, és csak azzal lakik jól, amit te eszel. Ez még a legjobban nevelt kutyáknál is előfordul, persze, sokat lehet javítani.
2023. márc. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert neveletlen.
2023. márc. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Lehet azért állatorvossal meg kéne nézetned a fülét, mert nem biztos, hogy hallja, szimplán érezheti is a kaja illatát, mert ugye a kutyáknak az orra nagyon jó.


Ha nem nézetted még meg állatorvossal, akkor érdemes megnézetni, egyébként még a heterokróm szemű kiskutyáknál is előfordul süketség, ez csak érdekességként írom, vidd el állatorvoshoz, hogy vizsgálja meg a fülét.

2023. márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, egy állatorvosi hallásvizsgálat nem árt. :-)

Egyébként az én kutyám is el tudja ezt játszani, amikor épp nem feladatban vagyunk. Feladatban kisangyal, de azon kívül nem mindig jön első szóra. Egyébként én nem is mindig várom el, meg hagyom pihenni is, nem ugráltatom állandóan (az sem jó egyébként, emiatt is lehet olyan, hogy nem akar figyelni, ha túl sokat nyaggatja a gazdi).

2023. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám ezt már ilyen aggastyán korában csinálta csak. De abban a korban már elnézzük nekik az ilyesmit. :)
2023. márc. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Mégegy példa a rosszul nevelt kutyára! Gratulálok!
2023. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kihasznál a kajáért. Mint a macskák nagyrésze.
2023. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!