Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem van egy westim. A 3....

Nekem van egy westim. A 3. tüzelésnél szeretném fedezteetni (lányt) és náluk nem veszélyes a falás ( nem okoz későbbi problémákat a szervezetében)?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 21:22
 1/6 A kérdező kommentje:
* fialás
2008. dec. 28. 21:23
 2/6 anonim válasza:
74%
A fialás a westie-knél nagy odafigyelést igényel, és előfordulhat, hogy a szülésnél problémák adódnak. Mivel túltenyésztett faj, fennállhat a komplikációk esélye, illetve előfordulhat, hogy a kiskutyák nem mindegyike lesz egészséges. Mindenképpen egy megfelelő kant kell találni neki, akinek jó felmenői vannak és csak nagyon-nagyon távoli rokonok a te kutyáddal.
2008. dec. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Kérdem én: Miért kellene feltétlenül befedeztetni????
2008. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az OFFért, de az előző válaszolónak írom, hogy nem értem, miért van ez ellenedre. Persze, sok a felelőtlen szaporító, de ez a kutyatulajdonos nem tűnik annak, a kérdése alapján szívén viseli a kutyája sorsát. Nem akarja feltétlenül befedeztetni, hiszen éppen azt kérdezi, hogy szabad-e. Én mostanában úgy látom, hogy amint valaki a kutyatenyésztésről kérdez, rögtön rátámadnak, hogy miért gyártja a kutyákat, amikor olyan sok a kóbor kutya. Persze a kérdezők nagy része tényleg felelőtlen szaporító, de ha nem az, akkor miért kell rögtön elkezdeni lebeszélni a tenyésztésről?
2008. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia.

Utolsó írónak írom::)

Köszi , tényleg én nem vagyok szaporító, csak hallottam már egyest mást,hogy ha nem lesz kölyke méhrákja lehet,meg hasonló betegségek.

És mivel ez az 1. westim gondoltam kérdezgetek. Igen tisztába vagyok vele,hogy mien sok gondd meg törődést ígényelnek amjd a picik.De még nemt tudom,hogy még mi lesz,elvégre még csak 6 hónapos a kutyusom.:)

2008. dec. 31. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Több kutyát ismertem, akiknek volt kölyke az életük során és mégis méhrákban ill. emlődaganatban haltak meg . . .

Én ivartalanítottam a kuytusomat, hiszen ha nincs méh, nincs méhrák.

Nincsennek olyan hormonális változások a tüzelések alatt, amik terhelően hatnak a szervezetre, így az nem károsodik.

2009. jan. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!