Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A cukrot hogyan lehetne...

A cukrot hogyan lehetne közömbösíteni a kutya szervezetében?

Figyelt kérdés

1 éves a kutyám, és a nagyim rendszeresen nassoltatja. A tápra mindig tesz neki Győri édes kekszet, mert másként nem eszi meg a kaját. Máskor ha sütit süt, akkor abból ad neki, vagy az előbb pl fagyit kapott, ha eszik valamit akkor mindig ad neki belőle. Már látom, hogy a hátsó fogainak az alja meg van sárgulva, és szerintem az édességektől. Az előző kutyámnak 13 évesen volt olyan a foga, neki meg 1 évesen...

Ha szóvá teszem akkor megsértődik, hogy milyen kibírhatatlan vagyok, meg szemtelen mert kioktatom hogy ne adjon neki édességet. De tényleg már nagyon sokszor szóltam érte, de nem érti meg, hogy rossz a fogainak+ az emésztésének.


2010. jún. 10. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy állatorvos segítségét kellene kérned bár ő úgyis azt mondaná, hogy az állatoknak nem való az édesség! Próbáld ki azt a tisztító csontot amit "kutyafogkefeként" szoktak reklámozni. Elvileg az letisztítja a lepedéket a fogairól.
2010. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyél kutyakekszet és add oda a nagymamádnak, ha minden áron nassoltatni akarja.

Nehéz kérdés, mert nyilván nem sértheted meg és nem is akarod.

2010. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna gondolni mielőtt kutyát viszel olyan házba ahol nem áll hozzá mindenki megfelelően. Ez a kutya érdeke is. Ha a nagyi nem érti meg akkor kb semmit nem tehetsz. Én simán elzárom a kutyáim, ha kell kulcsra a szobában vagy lakatra a kennelben ha nem akarom hogy rendezkedjenek vele, de nem biztos hogy ezt mindenki megteheti.
2010. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mamám kutyája ugyan ez! :D:D

Eteti a sok szarral! :D

Nem szabadna, megvakul tőle a kutya egy idő után, sőt ez a kutya már, mármint mamámé, már cukor beteg, nagyon sok vizet iszik!

2010. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond meg a nagyidnak , h megöli a kutyát! Ha ezzel sem foglalkozik , hát....
2010. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!