Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak kutya szobatiszt...

Mit csináljak kutya szobatisztasága érdekében mert már kifogytam az ötletekből?

Figyelt kérdés
Nem szobatiszta a kutyám. Vagyis az volt, aztán most ismét nem az lassan 1 éve. Átlagosan heti 3-4 baleset mindig van. Most lesz majd 2 éves, egészséges kutya. Mit használjak a parkettára? Mivel mossak fel, hogy elfelejtse a bepisilést? Természetesen tréner jár hozzánk, a kérdés valami szerre vonatkozna, hogy mit használjak. Jöhet padlómosó folyadék, spray, minden is, csak működjön. Köszönöm
2023. ápr. 2. 20:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi ideig szokott egyedül lenni?
2023. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Nekem a sanytolt ajanlottak amugy, en azzal mostam fel a pisit.

De amugy amig nalunk nem oldodott meg a problema, addig tokmindegy volt, bepisilt (szeparacios szorongas miatt).


Ettol nem fog elmenni a kedve sajnos, teljesen mindegy a vegyszer, mert nem tehet a problemarol,nem direkt csinalja.

2023. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Maximum 5-6 óra, de naponta 4x viszem le minimum. Az éjszakát (7-max 9 óra) kibírja az esetek 95%-ban. Nappal viszont be szokott pisilni pedig le viszem sokat és mindig pisil többször is a séta alatt.
2023. ápr. 2. 20:49
 4/22 A kérdező kommentje:
#2 Nálunk valószínűleg ivartalanítás váltotta ki, de már meg kellett volna tanulnia lassan 1 év alatt.
2023. ápr. 2. 20:50
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Jo de akkor is bepisil, ha otthon vagy?

Azt mondod egeszseges. De orvos nezett neki vizeletet? Uh volt?

2023. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Akkor is ha itthon vagyok igen.

Vizeletet nem néztek neki de teljes vérképet már igen. És azt mondtàk hogy makk egészséges.

2023. ápr. 2. 20:54
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

Na akkor ezt ne hagyd annyiban! Az en egyik kutyusom hugykoves, ez volt a tunete, hogy allandoan bepisilt, sokat, sokszor. Vizeletet neztek es volt uh is, igy derult ki a struvite hugyko. Tele volt a hugyholyagja picike kovekkel, meg a vizelete is. A verkepbol ez nem latszik.

Gyogytapot eszik azota es semmi baja, muteni nem kellett szerencsere.

2023. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ő nagyon jó minőségi, gluténmentes tápot eszik. Meg fogom kérdezni akkor az orvosomat. De lehet lelki alapú is nem?
2023. ápr. 2. 21:01
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

Igen, lehet, biztos. Mert az egyik kutyusomnak szeparacios szorongasa volt, de csak es kizarolag akkor pisilt be, ha nem voltam otthon. Szoval nalatok igazabol az az erdekes, hogy ha lelki okai lennenek, akkor megis mi? Gondolom nem vered agyon naponta tizszer, hogy feljen toled es emiatt pisilne be..:D


De elso korben ki kene zarni az egeszsegugyi okokat, en azt mondom. Nalatok konkretan semmi nem lett kizarva, fura, hogy igy ezt nezed mar 1 eve.

2023. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%

Ja es bocsi, a jo minosegu tap nem egyenlo a kulonbozo hugykovekre valo gyogytapokkal! Nyilvan nem biztos, hogy nalatok ez a baj, csak ne hidd azt, hogy ez segitene, mert nem.

Nem veletlenul gyogytap a gyogytap.

2023. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!