Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik táppal etetnek: melyik a...

Akik táppal etetnek: melyik a legjobb minőségű száraztáp? A kutyus huzamosabb ideig, egyfolytában nap mint nap eheti csak ezt akár évekig? Kinek melyikkel milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 22:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Acanával etetem a kutyám (boxer), szép a szőre, egészséges, nem megy tőle a hasa. Én inkább azt mondom, ahány kutya, annyi féle szervezet, lehet a te kutyádnak nem fog beválni, de az is lehet, hogy igen. Szerintem elsőnek mindenképp kis kiszerelésben vegyél.
2010. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
mi felváltva etetünk csepit meg darlingot és pedigrét meg valami sárgás izés zacsisat aminek nemtom mi a neve de középkategóriás táp az is :) meg van h 1Xe kétfélét veszünk és keverjük...legjobb tápot nemtudom mi lehet mert mi középkategóriát veszünk :)
2010. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jajj, lehet rosszul tettem fel a kérdést, mert az ilyen chappi meg darling amit a 2. ír, az nálam szóba sem jöhet. Én ezekről nem azt gondolom, hogy "középkategóriás táp", hanem azt, hogy nem jó:( Bocsi. Akkor a kérdésemhez kiegészítésként hozzáteszem,hogy jobb minőségekre gondolok, elsősorban prémium tápokra.. Egyébként most kedves Első hozzászóló, én is acanaval etetetek, grasslands-szel.
2010. okt. 7. 23:01
 4/20 anonim ***** válasza:

(a csepi, darling, pedigree sajnos nem középkategóriás hanem igencsak silány minőségű táp - és ezekből a konzerves verziók méginkább. Középkategóriának pl a happy dog, dog chow, purina mondható)


Sok mindenkinek más-más prémium táp válik be.

Acana, Orijen, Blue Buffalo, Chicken soup, Trainer, Eukanuba, Royal Canin, Hill's rengeteg jó van.


Érdemes áttanulmányozni:

[link]

2010. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nálunk a Brit Care táp nagyon bevált, bár nekem még kölyökkutyám van, uh Brit Care puppyval etetem:-)
2010. okt. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi most dog chow-al etetünk, nem a legjobb fajta, szóval váltani fogunk orijenre, mert szerintem az tényleg egy jó fajta táp. :)
2010. okt. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Archangel ***** válasza:

Én a Pro Plan-t ajánlom, minden kutyám imádja, pedig van amelyik tápról eddig hallani sem akart. Az ára kicsit húzós (kb 16-17ezer 14kg-ra), de kevesebbet is esznek belőle, mint a gyengébb minőségekből.

A Chicopee is nagyon jó táp véleményem szerint, és az ára is teljesen korrekt. (most vettem 20kg-sat 13ezer ft-ért)

A kölyök huskym Chicopee tápon növekedik, eszméletlen izmos, jó kondiban van és bírja a mindennapi megterhelést. (4 hónapos és naponta lefut velem 20-30km-et)

2010. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én Acanaval etetem egész picike kora óta, mindig azzal a táppal, ami éppen a korának megfelelő. Én csak ajánlani tudom.
2010. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Kedves Archangel


"A kölyök huskym Chicopee tápon növekedik, eszméletlen izmos, jó kondiban van és bírja a mindennapi megterhelést. (4 hónapos és naponta lefut velem 20-30km-et)"


Nem kéne ennyire büszkének lenned, hogy így megterheled a kiskutyád ízületeit! Kiskutyát csak annyit szabad mozgatni,amennyit ő akarja! Különben jó kis DP-je lesz,utána meg sok orvosi számla.

2010. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%

A Pedigree középkategóriás tápcsalád, a Chappi, darling alsokategóriás. Csak korigáltam az egyik hozzászóló válaszát. Nem kéne a Pedigree-t lemocskondériázni, mert sokan, még tenyésztők is avval etetnek, és pozitív véleménnyel vannak, mellesleg meg egy eléggé közkedvelt márkát egy hivatalos internetes oldalon nem illik lejáratni. Nem, hogy nem illik lejáratni, nem szabad.


Amúgy én nem Pedigree-vel etetek, hanem Acanával.

Igen a kutyus élete végéig ehet akár egyféle tápot is. Természetesen kölyök korban kölyök táp kell.

2010. okt. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!