Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zooplus oldal mennyire megbízh...

Zooplus oldal mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Bővül a család egy kutyával és neten szeretnék neki megrendelni minden felszerelést mivel a boltokban sokkal drágább.Szoktatok onnan rendelni és amennyiben igen miket?Jó minőségűek az ottani kutyás dolgok?

2023. ápr. 4. 11:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Abszolút rendben vannak. A szállítás is gyors, a termékek is jó árban vannak, a minőség meg nyilván a gyártótól függ, pl a KONG ugyanaz a minőség ott is, mint a Fressnapf-ban csak valamennyivel olcsóbban.
2023. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Rendszeresen rendelek tőlük kutya/macska eledelt. Soha nem volt probléma.


Mindenféle dolgot árulnak. A minőség vegyes.

2023. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Ha arra gondolsz, hogy nem csalnak-e meg ellopják a pénzed stb, akkor megnyugtatlak, hogy semmi ilyesmiről nincs szó.

A minőséget meg az adott márka adja, nem a Zooplus. Ők csak forgalmaznak itthon kapható és nem kapható eledelt, felszerelést, nincs saját termékük. Amit a boltban kapsz X márkát vagy a Zooplusról rendeled meg, az ugyanaz a minőség.

2023. ápr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Gyorsan szállítanak, eddig sosem voltak gondolok a csomagokkal. A pontgyűjtésük egész jó, szereztem már jó dolgokat az összejött pontokból.
2023. ápr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon megbízhatóak. A minőség pedig a gyártón, a márkán áll, nem rajtuk. De amúgy ami sajátmárkás termékük, az teljesen jó.

Én Németországban élek, itt is, otthon is tőlük vásárolok, nagyon elégedett vagyok.

Amúgy nekem itt Németországban volt olyan, hogy a futárcég nem volt hajlandó kézbesíteni a csomagomat (azt állították, hogy nem voltam otthon, de ez nem volt igaz), és a futáréknál hiába tettem panaszt, írtam a Zooplusnak, ők meg azonnal küldtek egy új csomagot a másik futárcéggel. Majdnem biztos, hogy jelezték is a problémás kézbesítőknek, hogy nem kéne, mert 2 napra rá elégge viharvert állapotban, de kézbesítették az első csomagot is (ledobva a lépcsőnk elé...). Mikor írtam a zooplusnak, hogy most már két csomag van, azt mondták, nem kell kifizetnem pluszban a másodikat, fájdalomdíj a probélmáért.

Nagyon aranyosak voltak.

2023. ápr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon korrekt cég. Egyszer előfordult, hogy sérült volt a termék csomagolása de nem látszott kívülről a kartondobozon átvételkor. Lefényképeztem, elküldtem nekik és készültem a visszaküldési procedúrára. Még aznap jött egy email, hogy ne küldjem vissza, tartsam meg de egyszer csak csippant a telefonom: még aznap visszaküldték az árát is.

Mondjuk elég sokat hagyunk ott náluk rendszeresen.

A termékek minősége attól függ, hogy mit választasz, van csúcsminőség is a választékukban. Lehet paypallel is fizetni. Évekkel ezelőtt sok netes boltot kipróbáltunk, de vagy drágák voltak, vagy kicsi volt a választék, vagy rugalmatlanok voltak a fizetési módokkal kapcsolatban ezért

2023. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
náluk cövekeltünk le
2023. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
igen szoktunk. korrekt. megbizhato szerintem
2023. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Korrektek, régóta működnek. Ahogy már előttem is írták, a termékek minősége nem rajtuk múlik, ha számodra ismeretlent rendelsz, arról nem ők tehetnek forgalmazóként, ha végül esetleg nem válik be.
2023. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Megbízhatók, nekem csak a csomagautomatába szállítási lehetőség hiányzik.
2023. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!