Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy csivava tenyésztő hány...

Egy csivava tenyésztő hány almot hoz le egy bevált egyednél?

Figyelt kérdés
Szóval, ha minden klappol, jók a génjei, minden egészségügyi tesztje is jó, tenyészszemle, díjnyertes meg minden, akkor hányszor fogja bepároztatni élete során?
2023. ápr. 4. 17:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

5-ös válaszomat felfogtad? Vagy nehéz neked bepötyögni a csivava fajtagondozó szervezetet gugliba, megnyitni a tenyésztési szabályzatot és elolvasni?


Egyebkent annyi van benne, hogy a szukát xy hónapos koratol lehet tenyesztesbe vonni, es annak a naptari evnek dec 31ig lehet tenyesztesben tartani, amikor betolti az x-edik életévét. Egy szukatol x naptári évenként maximum y alom törzskönyvezhető.


(A számokat kiszedtem, olvasd el a szabályzatot!!!)


Ember, ez egy 3 perces dolog volt egt megnezni. Miért vagy buta és még arrogáns is? Ennyire kell a szaporitott csivavabol a penz?

2023. ápr. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mert balf@sz vagyok és nem találtam meg, ezért kértem valami támpontot, hogy mettől meddig évi-kétévi-háromévi hány alom lehet maximum stb stb stb stb, abból már ki bírom számolni, seggfejkém ....
2023. ápr. 5. 09:24
 13/15 A kérdező kommentje:
Megtaláltam közben, kössz a semmit, ha jól számolok, akkor 9 vagy 10 alom lehet törvényesen, vagyis tenyésztési szabály szerint.
2023. ápr. 5. 09:32
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
2023. ápr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi #16, ez alapján 10 alom a maximum.
2023. ápr. 5. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!