Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen anyagból vegyek játékot...

Milyen anyagból vegyek játékot amit nem bír szétrágni a kutyám?

Figyelt kérdés

Erős a harapása (staffordshire keverék) és eddig bármilyen játékot vettem neki, a legmasszívabbnak tűnőt is szétrágta pillanatok alatt.

Már ott tartok, hogy nem adok ki pénzt ilyenekre, tölgyfadarabokat adunk neki, az lassan fogy és imádja :)

Igazából nem zavar a rágása, mert a mi dolgainkhoz sosem nyúl, de a játékait egytől-egyig meggyilkolja.


2010. okt. 7. 23:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kongot vegyél neki. Azt nem tudja szétrágni. Neten rengeteg féle, forma, színű van. Keress rá.
2010. okt. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Rákerestem, azt írják, teniszlabda anyagú.

Volt már neki tömör, kemény gumi, fonott kötél, embereknek való csuklóedzó gumikarika, az is masszív volt, mégis minden szétment.

2010. okt. 7. 23:46
 3/18 A kérdező kommentje:

Amúgy meg ezt írják a kong honlapján:" Az erősen rágós kutyák képesek tönkretenni, így ne hagyjuk előtte egész nap! "


Úgyhogy ez kilőve, de azért köszi! :)

2010. okt. 7. 23:55
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mire kerestél rá, de a kong nem teniszlabda anyagú. Direkt rágós kutyáknak fejlesztették ki, a fekete színűt egy stafford sem tud szétrágni, tesztelték rá.

[link]

2010. okt. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ó, én mást néztem, ez már tetszik, kíváncsi vagyok rá, mit tud ezzel kezdeni, köszi!!


Azt nem tudod még, hogy csak rendelni lehet, vagy boltban is lehet kapni valahol?

Pl. Fressnapf?

2010. okt. 7. 23:57
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Teniszlabda anyagú? Igen olyan is van. Én úgy tudom kaucsukból van az alap kong.

[link]

[link]

Amúgy pedig olyan nincs amit nem tud egyszer szétrágni, a játékokat meg alapból nem kell egész a nap kutya előtt hagyni már csak nevelési célzatból is (a falkavezér dönti el mikor van játék). Ha anélkül hogy rágna nem bír egy kis időt akkor baj van vele.

2010. okt. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni. Asszem Fressiben is de az AlphaZooban tuti, mert ott láttam is.
2010. okt. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
Adj neki egy darab vascsövet.
2010. okt. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A vascsöves kolléga magát vágja vele kupán!


Sok helyen van olyan, ami egy színes, vastag kötéldarab, a két végén bazi nagy csomóval. Na azt nem szedi szét a blöki és jókat játszik vele. Szinte minden kisállatos boltban kapható.

2010. okt. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Erre azt tudom mondani, hogy a mi kutyánknak is ott vannak a műanyag játékai, de sokkal többre értékeli a különböző győkereket és faágakat. Azokat szokta aprítani, ha rághatnékja van, és így nem nyúl a kertben található egyéb növeényekhez sem.
2010. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!