Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minősíthet valakit, hogy...

Minősíthet valakit, hogy mindig a létező legolcsóbb kutyakonzervet, szalámit veszi meg?

Figyelt kérdés
Illetve az, hogy a megmaradt házi-kosztot kapja a kutya. Engem személy szerint zavar az ilyesmi, de lehet csak a negatív tapasztalatok miatt. Akiket ismerek (néhány emberről van szó) és ezekkel etették/etetik a kutyáikat, “kutya kintre való, kell, hogy jelezzen” vagy “a nagymamám kutyája is ezt ette és sosem volt baja (a biztonság kedvéért állatorvost sem látott soha)” jellegű gazdik. Nekem nincs kutyám, de tervben van. Nem is úgy gondolom, hogy a legdrágább lenne a legjobb. Azt furcsállom, hogy egy házikedvenc miért csak a legolcsóbbat érdemli, aminek már a bontatlan csomagolása is ragad, gusztustalan az egész. Ez majdnem olyan, mintha valaki a családjának bevásárolna a legolcsóbb zacskós levesből meg mondjuk teszkós parizerből. Szerintem ha valaki tényleg ennyire szegény, az lenne a legjobb, ha inkább nem is vállalna állatot.

2023. ápr. 7. 04:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha az olcsó termék minőségi, akkor nem. Ha nem minőségi, akkor sem, de akkor szólhat (jogosan).
2023. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek veled kérdező!!
2023. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

“kutya kintre való, kell, hogy jelezzen”

a nagymamám kutyája is ezt ette és sosem volt baja (a biztonság kedvéért állatorvost sem látott soha)”


Na az ilyen embereket utálom. Igazi elmaradott gondolkodás mód, ami valamiért 30-40 éves korosztályban is megtalálható és nem akar kihalni.


Egyébként a kérdésedre a válaszom az az, hogy helyzetfüggő. Van az egyik véglet, aki nem tud drágábbat megengedni, de cserébe jól tartja a kutyát és ott a másik, aki megengedhetné, de "jó a a legolcsóbb is".

Ismerek embereket, akik a legolcsóbb tápot adják a kutyának, de ők fejenként napi 1 csomag cigit elszívnak. Meg ismerek olyat is, aki egy apró betonozott területen tartja a kutyát és csak akkor látják, amikor enni adnak neki (állandóan előtte a kaja), de az udvarra szinte soha nem engedik ki, mert "széttapossa virágokat", de annyi eszük nincs, hogy azért futtat a kutya, mert az egész életében 50m²-en van tartva.


Inkább nem is folytatom, mert csak felhúzom magam.

2023. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hozok egy példát: én azért szoktam a legolcsóbb kutyakonzervet / nedves kutyaeledelt venni, mert amikor viszem nyomkövetésre, az az utolsó tárgy amit lerakok - egyfajta jackpot, amiért dolgozott. Arra bőven elég ez is, nem ezen él a kutya :)
2023. máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!