Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyafuttatóban mennyire...

A kutyafuttatóban mennyire vagy miről szoktál beszélgetni másokkal?

Figyelt kérdés
Unalmas az állandó politika vagy kutyatéma.
2023. ápr. 13. 10:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Munka/egyetem, párkapcsolat/párkeresés, aktuális történések a környéken. Persze attól is függ, hogy mennyire vagyunk jóba. Akikkel csak pár percig felületesen beszélünk a kutyák miatt, azzokkal nem fogok párkapcsolatról dumálni :D Másik emberől függ. Van akivel viszont együtt sétálunk akár fél órán keresztül és ismerjük egymást egy ideje, azzal szinte mindenről beszélek
2023. ápr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De unalmas.
2023. ápr. 13. 11:07
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Futtatóba ritkán megyek, ott számomra kb ismeretlen gazdik vannak, úgyhogy csak a kutyákról beszélünk. Illetve vannak sétáltatós ismerősök, akikkel idővel jóban lettünk, már bármiről elbeszélgetünk, az nem unalmas.
2023. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szeretek futtatóba menni, amikor senki nincs bent. Sajnos több rossz tapasztalatot is szereztem olyan gazdik miatt, akik nem figyelnek a kutyáikra, szóval leginkább nem beszélgetek más gazdikkal futiban. Amikor még jártam úgy, hogy más is volt bent, akkor sem cseverésztem, hanem a kutyára figyeltem, hogy ne legyen konfliktus, meg ha kakilt, akkor azt összeszedtem.
2023. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyél kreatív és találd fel magadat :D
2023. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Segìjjél inkább.
2023. ápr. 13. 16:22
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs kutyafuttató, de ha sétálunk, sokszor elegyedünk beszédbe más kutyásokkal. Vannak olyan helyek, ahol a kutyások bandáznak csak, ott el tudjuk engedni a kutyákat. Akivel jó kapcsolat alakul ki, azokkal bármiről beszélgetünk, amiről barátokkal, ismerősökkel szoktunk. Tegnap filmes téma volt napirenden, az ünnepek alatt meg a család, vendégség, főzés, vendégvárás. De megmondom őszintén, én jobban szeretek egyedül sétálni a kutyámmal. Gyakoroljuk a behívást, szaladgál, szimatol, jól érezzük így magunkat mindketten. Ma például esőben nem is találkoztunk más kutyásokkal, mindenkit hazakergetett a rossz idő.
2023. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem is volt ma eső.
2023. ápr. 13. 18:37
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#7-es voltam. Nagyon aranyos vagy! :D lehet, hogy ahol te élsz, nem volt eső, de nálunk borús idő van, hűvös és esik egész délután.
2023. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lehet csak sírnak az égiek a válaszodtól.
2023. ápr. 13. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!