Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig él a bochon havanese?

Meddig él a bochon havanese?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A kistestűek általában tovább élnek, mint a nagytestű kutyák.

Szerintem 13-15 évig is eléldegélhet:) Nemrég egy 19 éves tacsival találkoztunk, igaz a tacskók ilyen szempontból kivételek, ők elég jól bírják, és matuzsálemi korokat tudnak megélni.

2010. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagyis bichon :)

Ezt a kérdést nem lehet így feltenni, mert bármi közbe jöhet a kutyák életében is. Különböző betegségek stb. De tény, a kistestűek szívósabbak.

2010. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tudom h mennyi a hasonlóság....

[link]

2011. júl. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megint én

a "kicsik" kb.10-14 évig élnek szerintem...de vannak kivételek

2011. júl. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Havannai pincs


Leírása: A legnagyobb pincs, de ennek ellenére apró termetű kutya. Feje rövidebb, mint például a máltai pincsié, szeme sötétbarna, orrtükre fekete. Füle a fejéhez simulva lelóg. Törzse hosszú, izmos. Végtagjai rövidek, párhuzamosak. Farkát felfelé kunkorítja. Szőrzete hosszú, sima, lágy, a vége kissé elgöndörödik. Színe általában fehér vagy szürkésfehér. Eredete: Kubai fajta. Egyesek szerint a bolognai pincs és a miniatűr uszkár, mások szerint a máltai selyemkutya és egyéb kis termetű ölebek keresztezése révén alakították ki. Eredeti neve: Bichon Havanais. Tulajdonságai: Szeretetre méltó, tisztaságszerető, barátságos, kedves kutya. Szőrzete rendszeres ápolásra szorul. Alkalmazása: Luxuseb; érdekes, szép megjelenése miatt az egész világon népszerű.

Profil: öleb. Marmagasság: 25 cm. Testtömeg: 6 kg. Táplálékigény: 500 g/nap. Alomszám: 3-5 kölyök. Várható élettartam: 10-14 év."

2011. júl. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!