Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményed Cesar Millanről?

Mi a véleményed Cesar Millanről?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
tetszenek a módszerei, próbálok is egyet-kettőt elsajátítani.
2010. okt. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó a műsora , van sok jó ötlete is,valósággal megbabonázza a kutyukat:)

Azt viszont nem hiszem el, h ilyen rövid idő alatt megnevel egy megbokrosodott ebet,mint a tvben ahogy mutatják...

2010. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Rondán néz ki és tiszta gáz a show-ja. A kutyának főnök kell és a többi csak hülye rizsa és hókuszpókusz köré. Jó sok pénz kereshet belőle
2010. okt. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kitünő szakember! Nem csak kutya-, de remek humánpszichológus is:)))
2010. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is jó szakember , én a műsorból rengeteget tanultam amiket a saját kutyámon ki is próbáltam..az volt a gond a kutyámmal hogy neki akart menni más kutyáknak de amióta a műsort nézem és nyakörvel és nem hámmal viszem sétáltatni rövid de laza póráz és ott jön mellet ,amikor jön kutya mondom csst és úgy megbököm mint amit Cesar csinál.. és már úgy eltudunk menni egy kutya mellet hogy rá se nézz ez egy évvel ezeltőtt én kizártnak tartotam de sikerült 2 és fél hónapomba telt ,persze nem teljen gyógyult néha még oda morog de ahoz képest amilyen volt rengeteget változott úgy hogy én csak jót tudok róla és a műsorról mondani
2010. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves névtelen ember, aki szerint a show-ja gáz és rondán néz ki! Csak akkor mondj ilyen hülyeségeket, ha te is megjelensz a tv-ben, és mindegyik kutyát tudod rehabilitálni, tud meg, hogy TE vagy a gáz, és gondolom elég rondán nézel, ki, ezért szidod Cesar Millant, ostoba! Cesar Millan a legkiválóbb szakember, és egyben a példaképem is :)
2011. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!