Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cesar Millan: Hogyan neveljünk...

Cesar Millan: Hogyan neveljünk tökéletes kutyát-kölyökkortól a fiatal felnőttkorig? könyvet hol találom meg elektronikusan?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A csodálatos kutyadoki című könyv megvan elektronikusan.

Amit te írsz azt nem ismerem.

Van egy videó amit viszont ajánlok, mert nagyon érdekes:

http://www.youtube.com/watch?v=Wobx7gq8Ddg

2011. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A csodálatos kutyadokit már olvastam, most lett kiskutyánk és gondoltam ez is hasonlóan hasznos lesz és ezért szeretném elolvasni.

A videót köszi feltétlen megnézem :)

2011. okt. 17. 12:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az általad említett könyvet én sem ismerem, de az előttem szóló linkelt videóját megnéztem, és én is javaslom, hogy nézd meg, mert ebből sokat lehet tanulni!

Ha nincs időd megnézni, akkor csak annyi, hogy mindig légy nyugodt, és következetes. Ragaszkodj az általad felállított szabályok betartásához! És a 3 legfontosabb dolgot mindig igyekezz megadni a kutyádnak, napi szinten! 1. Testmozgás

2. Fegyelem

3. Szeretet

Mindig nyugodtan, és higgadtan reagálj le mindent, ez jó hatással lesz a kutyára is!

2011. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, a videót munka után feltétlen megsasolom!
2011. okt. 17. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem a wikipédiában. Tényleg létezik a könyv angol nyelven. Hogy magyarul is megjelent-e, az már más kérdés persze!
2011. okt. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Alexandra, Libri árulja magyarul csak nem akarom 3500-4000ért megvenni, soher vagyok :)
2011. okt. 17. 15:36
 7/9 anonim válasza:
Hello nekem megvan a könyv,de utánna néztem és vaterán pl. már 2900 valamennyiért megtudod venni:)) egyébként tényleg jó könyv,csak sajna nekem kicsit elcsúszott,már 5-7 évesek a kutyáim:S:D de ettől függetlenül sokat lehet tanulni belőle,most akarom a csodálatos kutyadoki cimű könyvet megvenni,és van még egy a kutya testbeszédéről,az nem Cesar műve,de ha érted mit fejez ki a kutyusod,akkor már fél sikered van:))
2011. dec. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és a csodálatos kutyadokit hol lehet megnézni neten? bocsi elore, h itt írok :)
2013. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DjScamp válasza:

Üdv mindenkinek!


Lehet, hogy az előttem szólóknak már tárgytalan az ügy, de hátha lesz még olyan, aki rábukkan erre a kérdésre és érdekelné a válasz. Tessék! :)


A [PONT] helyére .-ot írj. ;)


sites[PONT]google[PONT]com/site/sraczhonlapja/kiadvanyok/resources

2014. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!