Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » DaDo, Happy Dog vagy Belcando?

Templar kérdése:

DaDo, Happy Dog vagy Belcando?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 7 hónapos Labrador kiskutyámnak szeretnék tápot váltani de nem tudom melyiket válasszam.Ha tudnátok segíteni azt megköszönném,eddig Acanát kapott most ki szeretnék próbálni egy más tápot és ez a 3 a szimpi eddig.Válaszokat előre is köszi!
2010. okt. 9. 00:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért akarsz váltani? Én erre a 3 másikra nem cserélném le az Acanát, az tuti.
2010. okt. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

akkor válts Orijenre...

ezek max középkategóriás tápok.

2010. okt. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Najó,olvassátok el újra a kérdést és hagyjátok ki azt a szót hogy acana,mondjuk eddig ismeretlen gyártó tápját kapta. Mit ajánlatok? (azéert váltok mert vékony a kutyám és drága az acana)
2010. okt. 9. 13:18
 4/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a DaDo tápot válaszd. Én is szemezgetek vele egy ideje, holnap meg is rendelem (a halasat). Normális összetevői vannak és az ára is elfogadható.

2010. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,végre egy értelmes válasz! Eddig nálam is a DaDo a nyerő eddig rosszat nem hallottam róla.
2010. okt. 10. 21:48
 6/20 anonim ***** válasza:

nem tudom ti mennyiért veszitek az Acanát, de nálunk kimérve 1200Ft/kg.

ahogy elnéztem a Dado és a Belcando is pont ilyen áron mozog...

Happy Dog valamivel olcsóbb.


De ha már 1000Ft/kg áron nézed, nem értem miért nem fér bele az Acana...

2010. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Norczy ***** válasza:
esetleg Purina ProPlan? kicsivel olcsóbb mint az Acana, és elég jó táp. a Happy Dogot és a Belcandot amúgy én sem ajánlanám, az árához képest nem tud annyit, a DaDo-t nem ismerem, de a leírásokból nem tűnik rossznak.
2010. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kimérve 1200,-? Az soknak tűnik, én itt néztem, hogy veszek és 872,-re jön ki kilója!

[link]

2010. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

miért akarsz egy magas minőségű és megfizethető tápról egy drágább és rosszabb minőségűre váltani?

"puppy n'junior" vagy a sima "adult dog" acana már 800 alatt kijön kilója ha veszel egy nagy zsákot (-növendék kutya már ezt is eheti)

az általad felsorolt tápok sok-sok felesleges emészthetettlen anyagot tartalmaznak, nem igazodnak a természees szükségletekhez annyira mint az acana

2010. okt. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező azt írta, hogy fogyott tőle a kutyája. Ettől valahogy mindenki eltekint, csak azt veszi észre, hogy drágának tartja. Nem mindenkinek válik be a "csoda" Acana, ezt jó lenne megérteni végre.
2010. okt. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!