Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajták keveréke lehet...

Milyen fajták keveréke lehet ez a kutyus?

Figyelt kérdés

Még kölyök kutyus :)

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. okt. 9. 12:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a kutyus tacsi és havanese keveréke lehet.
2010. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

oncogito, te olyan nagyon okos vagy kutya témában... akkor hogy mondhatod, hogy kistestű keverék? Nézd már meg, mekkora a csonthoz képest, már most! :D

Szerintem is keverékek keveréke, nekem van keverékem is, és fajTAtisztám is (csak hogy a nagyon okosok ne kötekedhessenek, mert persze ők megtehetik), és mindkettőt imádom. :) Minden kutya szép a maga módján, ez a picurka meg még aranyos is. ^^ Én labradort (szín, fül, méret) meg pulit vagy pumit is (szőr típusa) látok benne lelki szemeimmel, de én nem értek hozzá. :D Mi a neve?

2010. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
sztem puli és Welsterrier keveréke:) naon naon cukki:D:D
2010. okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Bobtailos egy kicsit, de nagyon falni való *-*
2010. okt. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, de nagyon édes...! :)
2010. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
hajjaj.... de képzeld. Mondhatsz amit akarsz, de legfeljebb hülyeség. Képzeld, nem' nem fogok elmenni tanárnak. Jelenleg kutyakiképző vagyok, had értsek már egy picit a kutyákhoz. NE NE NE NE..... te csak ellenkezni tudsz mi? Márpedig én kitartok amellett, hogy minden kutya szép, a maga nemében, de nekem az én kutyám a legszebb. Sőt még aranyos is. Húúúúhaaa...Most nyilván szentségtörést követtem el, mert azt merészelem állítani a kutyámról, hogy aranyos. Pedig csak ez az EGY kutya aranyos a világon, mi? Ekkora egy észkombájnt még nem pipáltam. Azt hiszi, hogy ő hú de okos, majd ő itt megmondja a frankót. És szidja azokat akiknek éppenséggel józan érvei vannak. Nyilván élvezed, hogy a névtelenség hatalmában azt írogatsz amit akarsz, de a valóságban lehet, hogy egy félénk ember vagy, aki itt éli ki a kisebbségi komplexusából kifakadó problémáit. Sajnállak, és azt is, hogy te most próbálsz nyalizni a kérdezőnél, mert az ő kutyáját ajnározod. nekem is tetszik ez a kutya, roppant édes, szívesen elfogadnám, nyomnék egy barackot a buksijára, megdögönyözném... De ennek ellenére nem állítok látatlanba dolgokat. Nem mondom neked, hogy pfújj a te kutyád biztos valami undormány sz.arcsimbók, mert nem tudom, hogy néz ki. De ennyit erről. És a fajtiszta, fajtatiszta szó igenis különbözik. Pont.
2010. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagy szája van valakinek $: (bocsi a kérdezőnek :$ )
2010. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!