Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának lehet baja a viasztól?

Kutyának lehet baja a viasztól?

Figyelt kérdés

Van egy szívecskés szilikonos sütőformám és szeretnék a kutyámnak tortát sütni (nyilván cukormenteset és csak olyan alapanyagokból amiket megehet), mert most lett egy éves. Karácsonyra ebben a formában csináltam gyertyákat, azóta kitisztítottam többször is forró vízben, mosogatószerrel, etc. Szerintem nem maradt rajta, ha van is, akkor nagyon minimális mennyiség.


Gondolom nem lehet baja tőle, de azt mondták inkább kérdezzem meg, hogy csinálhatom a szivecskésben, vagy használjam inkább a sima négyzeteset (ami még csak tésztát látott) :D



2023. ápr. 27. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Én a rombuszformát ajánlanám.
2023. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A viasz már rég nincs rajta, ha tisztességesen elmostad.
2023. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Rombusz sajnos csak a tankonyhán van, gyakszin meg nem hiszem, hogy kutyasütit fogunk sütni, meg hát amit ott csinálunk azt el se vihetjük... Itthon csak szívecske, kocka, félkör és maci van :D


#2 Köszi

2023. ápr. 27. 21:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan elmostad akkor nincsen rajta viasz.Ha nem bízol benne akkor ne abban a formában süsd a tortát.
2023. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Akkor legyen inkább maci
2023. ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van is meg benne viasz, akkor is csak vmi nagyon minimális mennyiség lehet, nem lesz tőle semmi baja.
2023. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
Kutyának torta? Mit akarsz rakni bele? Mert sok mindentől rosszul lehet, megbetegedhet. Főleg a csokitól. Nem való az neki. Amúgy se tudja, hogy mi az és miért kapja. Valami húsnak jobban örülne.
2023. ápr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
A kutyatorták általában ilyen húsosak-zöldségesek, nem édes tészta meg ilyenek. :)
2023. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
#7 gyerekpótlék
2023. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#5 Maradt a szívecske :D


#6 Köszi!


#7 Nyilván semmi olyat nem raktam bele amitől baja lehet. Zablisztből sütöttem cukormentes piskótát és tettem bele szalonnát (tehát a tésztában zabliszt, tojás és szalonna volt) a töltelék meg sima konzerv. Jövőre majd csinálok rendes krémet :D Tényleg nem tudta miért kapta, de nem ingyen adtam neki. Kértem tőle feladatot, utána kaphatott egy darabot belőle.


#8 Zöldséget eddig csak a kutyakekszbe raktam, ebből valamiért kifelejtettem, de majd azt is teszek bele legközelebb, köszi az ötletet :D


#9 Lehet, de 17 évesen még nem akarok szülni, remélem megérted :D


Egyébként tetszett neki a torta :D

2023. ápr. 30. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!